Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Afyonun Eğitim Durumu Afyonun Eğitim Durumu Afyon ve Eğitim Durumu Afyonun Eğitim Durumu ve Öğretmen Açığı Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantılarının 5. birleşiminde

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Afyonun Eğitim Durumu

  Sponsorlu Bağlantılar
  Afyonun Eğitim Durumu

  Afyonun Eğitim Durumu
  Afyon ve Eğitim Durumu
  Afyonun Eğitim Durumu ve Öğretmen Açığı

  Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantılarının 5. birleşiminde İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Tuğlu, yatırım programları hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi. Müdür Tuğlu, 2008 yılından devam eden ve 2009 yılı yatırım programında yer alan işlere ait bilgileri aktararak 5-6 dakikalık görsel bir sunu ile bilgilendirmesine devam etti. Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 2009 yılı yatırım programının 21 Nisan 2009 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylandığını dile getiren Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Tuğlu, “2008 yılından devam eden ve 2009 yılı yatırım programında yer alan çalışmalar tüm hızıyla sürüyor” dedi.

  85 ONARIM İHALESİ YAPILDI

  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından test ile analizleri yaptırılan ve güçlendirmesine karar verilen Orta dereceli Okullardan Merkez Kocatepe Anadolu Lisesi, Merkez Milli Piyango Anadolu Lisesi, Çay Kız Meslek Lisesi ve Bolvadin İşitme Engelliler Pansiyonunda Güçlendirme İnşaatları ihalesinin 14 Mayıs 2009 tarihinden itibaren yapılmış olduğunu dile getiren Tuğlu daha sonra şunları söyledi, “Kocatepe Anadolu Lisesi bitmiş, diğerleri geçici kabul aşamasındadır. Bakanlığımız Orta öğretim kurumlarının onarım ödenekleri 5018 Sayılı K.M. YK.K.' dan kaynaklanan zorunluluk nedeni ile İl Özel İdarelerine aktarılmak üzere gönderildiğinden bu Okulların Onarım ihaleleri de Müdürlüğümüz tarafından yapılmaktadır. İl Genelinden 61 orta öğretim okulunun onarımı için Yaklaşık Maliyet istenmiş ve bunlardan 53 Adet Ortaöğretim Okulunun Onarım ihalesi yapılmış olup 8 tanesinin ise onarım gerekmediğinden yapılmamıştır. İlköğretim Okullarından ise Merkezde 32 Adet İlköğretim Okulu olmak üzere toplam sadece onarımlarla ilgili 85 ihale yapılmıştır.”

  BİN 500 AÇIK VAR

  Afyonkarahisar’da öğretmen açığının olduğunu söyleyen Şube Müdürü Tuğlu, “Öğretmen açığımız şu anda bin 400- bin 500 civarında ama sürekli değişiyor. Bu açıklarımız bizim norm kadromuza göre. Gerçek rakam ise 400-500 civarındadır. Bir okuldaki beden eğitimi, müzik ve resim öğretmenlerini altışar saat diğer okullarda görevlendirdiğimiz zaman bu açığı kapatmış oluyoruz” diye konuştu.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ülkemiz'de Nüfusun Eğitim Durumu
 3. Adıyamanın Eğitim Durumu
 4. Afyonun Bir Haftalık Hava Durumu
 5. Kahramanmaraşda Hava Durumu, K.Maraşın hava durumu, Kahramanmaraş hava durumu 5 günlük, Ka
 6. Afyon neyi meşhur,afyon nesi meşhur,afyonun ünlü yerleri,afyonun ünlüleri,afyonun neleri m
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş