Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Öykü akrostiş i , Öykü le ilgili akrostiş şiir , Öykü ismine akrostiş şiir , Öykü akrostiş şiir örneği , Öykü akrostiş çalışması , Öykü
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 9      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Öykü İsmi İle İlgili Akrostiş Şiirler, öykü akrostiş

  Sponsorlu Bağlantılar
  Öykü akrostişi,Öykü le ilgili akrostiş şiir,Öykü ismine akrostiş şiir,Öykü akrostiş şiir örneği,Öykü akrostiş çalışması,Öykü akrostiş şiirleri

  Ön Sözü Yok Işte Ilk Defa Sana Yazılacak Bir öyküde
  Yalan Yalnış Figüranlar, Baş Rol Oynar Olmuş şimdilerde
  Ketum Bir Sevdam Ve Sana Adanmış Bir şiir Var Ellerimde
  Özerine Yeminim Olsun, Dönmedim Hiçbirinden Nede Düştüm şüpeye

  Öldüm öldüm dirildim,
  Yeni aşkımın yolunda
  Küçük sevgilimin var mıydı
  Üzüldüğü bu çaresiz aşkta?

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Yurdagül İsmi İle İlgili Akrostiş Şiir Çalışması, Yurdagül Akrostiş
 3. Nihal İsmi İle İlgili Akrostiş Şiir, nihal akrostiş
 4. Sevgililer Günü Akrostiş Aşk İle İlgili Akrostiş Şiirler
 5. Öykü İsmi İle İlgili Akrostiş Şiir
 6. Akrostiş Şiir Örnekleri - Akrostiş Şiirler - Akrostiş ile ilgili örnekler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 8. Misafir Üye

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ö zlü yorum seni her saniye
  Y as tutuyorum sensizliğe
  K ıskanıyorum sni kendimden bile
  Ü zülüyorum sensiz gecen her saniyeye

  N olur affet beni güzelim
  U rununa canımı vereyim
  R abimden mutluluğumuzu isteyim 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 10. Atakan Erol

  Ö ylesine sevmedim ki ben seni
  Y ağmurum ol her gece ıslat beni
  K albimin içinde minik bir serçe
  Ü mitlerim tükenmez sana olan sevgimde


 11. Misafiriz bu alemde

  Seni Çok Sevmiştim... Onun içindir senden kalan yanlızlıgımıda sevmem... Aşkınla eziyet edip durdun bana yıllarca, kimselere bişey diyemedim! Yüreğimdeki yaraları sordular; söyleyemedim, O yaptı diyemedim! Kimse kalbini kırsın istemedim, Korktum seni kaybetmekten! Gidersen bikere daha yaşayamam zannettim. Hep gitmelerden korkardım... Onun için senden önce benim gidişim...!

  İnsan sevdiğini bi kere kaybedince, sevilen bi kere gidince diğerleri de hep gider diye korkuyor, sevmeye...! Seni korkularımla sevmiştim... Elimde değildi, Bi kere incinmiştim, ikincisinden korktum! Yine de sevdim seni, Hem de gidenlerden daha çok sevdim! Hep ayak seslerindeydi kulağım... Çizdiğim sınırlardan öte bi ayak sesi duyunca irkilirdim,Koşardım tutmak için seni.! Oysa sen gitmeyi değil benli hayalleri düşlüyor olurdun o zamanlarda... Sadece düşlüyordun,Benimde 'Sen'li hayallerim olsun diye hiç yardımcı olmadın bana, korkularıma...! Sadece sevmekti... Beklemekti çabasız sevmek...! Bense çırpındım durdum karşında, boşa kanatlarımdan oldum, uçmayı unuttum... Çok anlatmak istedim sana, ama o kadar kaptırmıştın ki kendini hazır hayata 'Dur' dedim duymadın...! Sonumuzdu haykırışlarım, dinlemedin...!

  Şimdi ayaklarımı yere öyle sert vuruyorum ki, çabalarımın bi anlamı olmadı, gidişimin bi anlamı olsun diye..! İz bırakmak değil niyetim, fark edilmek geçte olsa...! Bütün anıları topladım, derli toplu bıraktım sana... Sen hazırı seversin diye, üşenirsin de anıları karıştırmazsın diye, hatalarını belki anlarsın diye öyle bırakıyorum...! Niyetim acıtmak değildi seni...! Bilirsin bi sana kıyamazdım... Kıyamam da...! Sen gerçeklerle hayalleri ayırt edemedin hiç bir zaman..! Artık gidiyorum hayatından bu gerçek, senin beni sevdiğinse koca bi yalan değil, Hayal di...!

  Kızgın değilim sana... Kırgınım! Kendine öncelik tanıyıp beni ve hayallerimi sonsuza dek ertelemek zorunda bıraktığın için... Artık gelenlerin gitmemesi için değil, onlardan gitmemem için savaşacağım belki de... İnsanoğlu ne tuhaf.! Her sevgi de ayrı hüzünler, ayrı mutluluklar ama sadece farklı iki sonuç var;  Gitmek...

  Kimi zaman ayakların geri gidercesine,

  Kimi zaman bi aşkı tamamen silercesine..!  Gideni izlemek...

  Kimi zaman 'Dur' demekle dememek arasında binlerce kez ölmek,

  Kimi zaman üstünden kocaman bi yükün kalkması...!  Seviyorum seni ama gitmeliyim...

  Seni hayallerin,

  Beni gerçeklerim bekler...!


  Söylesene beni kaç harfle sevdin? Hani anlat desem içindeki sevgiyi, ilk kelimenden sonra kaç dakika sürer? Zamanı ellerimle yakasından tutup havaya kaldırsam ne kadar anlatırdın? Hadi anlatsana beni kaç harf sevdin?

  Oyunuma geldin sevgili. Kandırdım seni az önce. Bana olan sevgin kaç harf diye sordum sende bana anlatmaya başladın. Cümlelerle kelimeleri süsleyerek anlatmak yeterli oldu. Demek sadece SENİ ÇOK SEVİYORUM da özetim. Oysa bana yaşadığımızı sandığım bu büyük aşkı tarif edememen lazımdı. Ağzından hiçbir kelime çıkmamalıydı. Düğümlenmeliydi ses tellerin, ellerin titremeli, avuçların terlemeliydi. Bocalamalıydın. Her anlatmaya kalktığında saçmalayıp örneklerle izah etmeye çalışmalıydın. Başaramamalıydın. Anlamını bilecek kadar bir aşk bize yakışmazdı oysa. Bak sokaklara hep onlarla dolu. Ellerinden tutabildiğin bir aşk bu sendeki. Bana olan sevgini özetlememeliydin sevgili. Özetlenecek bir aşk sadece kitaplara konu. Yazılabilecek kadar basit bir aşkı ben bir damla gözyaşıyla anlatırdım sana.

  Bana benim sorumu sorma sevgili. Peki, sen anlat o zaman deme bana. Beni sadece 16 harf seven birisine ben ne anlatayım..


 12. Misafir Üye

  Kalp denize benzer fırtınaları sakin zamanları ve taşkınları vardır . Bazen de derinliklerinde inciler gizlidir o incide sensin güzelim . (R)


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş