Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Nazlı sevgi liye aşk mektubu Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor , uyku gibi , yağmur gibi , duman gibi aşk dökülüyor gözlerinden. Beni
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Nazlı sevgiliye güzel aşk mektubu örneği

  Sponsorlu Bağlantılar
  Nazlı sevgiliye aşk mektubu

  Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor, uyku gibi, yağmur gibi, duman gibi aşk dökülüyor gözlerinden. Beni sevmediğini söylerken dudaklarının kıvrımında öyle bir işaret görüyorum ki sevdiğini söylüyor. Elini tutuyorum, elimi iterken elin, yanarak titriyor.

  Biliyorum sen de seviyorsun beni. Bazen hiç ses vermiyorum sana, beni çağırıyorsun, adımı sesleniyorsun, yüreğin beni arıyor. Uzaklara giderken beni de alıp götürüyorsun, yoksa bu kadar çınlar mıydı kulaklarım ?. Akşam yıldızına bakarken ben geçiyorum aklından, yıldız birden ışığa kesiyor.

  Beklenmedik bir zamanda, umulmadık bir yerde ansızın karşıma çıkıyorsun, gözlerimiz karşılaşınca yüzünü çeviriyorsun. Benim yanaklarım alev alev..senin dudakların nar çiçeği.. bir rüzgar esiyor aramızdan görmezden geliyorsun. En yaşanacak zamanda saatler boşa akıyor, çileler sarıyorsun.

  Sevgilim, benim nazlı sevgilim.. Neden bu cefa ? Neden susuyorsun? Aramızda niçin bu kadar insan, neden bu kadar engel koyuyorsun ? Sevgilim her şey bahane.. bütün söylediklerin.. Kelebek kanadı kadar ince, yağmur damlası kadar temiz bir aşk bu.. Korkmana, kaçmana gerek yok.

  Sevgilim, biliyorum sen de seviyorsun beni, itiraf etmiyorsun


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sevgiliye Kısa Güzel Sözler, sevgiliye kısa anlamlı aşk mesajları
 3. Sevgiliye ayrılık mektubu
 4. Nazlı sevgiliye aşk mektubu
 5. Nazlı Sevgiliye Aşk Mektubu
 6. Sevgiliye yazılabilecek aşk mektubu örnekleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Çok nazlı olan sevgilinizi daha çok şımartmak için onu nazlandıran ve şımartan mektuplar yazarak karşındaki insanı nazlı bebeğim gibi sözler ile kendinize bir kere daha aşık edebilirsiniz. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş