Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Elmadağ , Ankara Kış Turizmi , Başkentte Kışın Gidilebilecek Yerler Elmadağ Kayak Merkezi Ankara sınırları içinde , Elmadağ`ın kuzey yamaçlarında yer almaktadır. Kent merkezine

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ankara Elmadağ Kayak merkezi, Elmadağ kayak Merkezi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ankara Elmadağ, Ankara Kış Turizmi, Başkentte Kışın Gidilebilecek Yerler  Elmadağ Kayak Merkezi Ankara sınırları içinde, Elmadağ`ın kuzey yamaçlarında yer almaktadır. Kent merkezine yakınlığı avantajıdır. Ankara`ya 18 km. uzaklıktadır. Şehir merkezinden kayak tesislerine ulaşım üniversite araçları ve özel araçlarla mümkündür. Kayak merkezi Elmadağ`ın kuzey yamaçlarında, 1500-1850 m. yükseklikler arasında bulunmaktadır. Pistler ağaçsızdır ve alpin çayırlarla kaplıdır.

  Karasal iklimin hüküm sürdüğü merkezde kayak sezonu ocak-mart arasında olup, kar kalınlığı 30-60 cm’dir. Alanda kayak evi ile bir otel ve iki restoran bulunmaktadır. Hava Kuvvetleri’ne ait teleski tesisi, kar üstü aracı ve kafeterya hizmet vermektedir. 548 m. uzunluğunda, saatte 720 kişi kapasiteli bir adet teleski bulunmaktadır. Pist kolay ve orta zorluk derecelerindedir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Atatürk'ün Milli Mücadele'nin Merkezi Olarak Ankara'yı Seçmesinin Nedenleri Neler Olabilir
 3. Kayak Turları
 4. Fransanın Kayak Merkezleri
 5. Ağırlı merkezi nedir,ağırlık merkezi
 6. Türkiyenin Kayak Merkezleri Nelerdir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş