Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

dost lar için güzel sözler dost lukla ilgili kısa sms dost luk sözler i- mesaj ları ♥ Kimsesiz zamanların yalnız lığında aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 7      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dostluk Mesajları/Dostluk Smsleri yeni

  Sponsorlu Bağlantılar
  dostlar için güzel sözler
  dostlukla ilgili kısa sms
  dostluk sözleri-mesajları


  ♥ Kimsesiz zamanların yalnızlığında aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.

  Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

  ♥ Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar sevgiler aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.

  Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

  ♥ Zaman gelir yollarına kar yağar etrafını hüzün bulutları sararsa ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.

  ♥ Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  ♥ Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

  ♥ Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam ona kupkuru sevgisiz gözlerle bakmaktır.

  ♥ Yaşam gülmeyi sevgi hak etmeyi vefa unutmamayı dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.UNUTULMADIN!

  ♥ Gülerken herkes eşlik eder ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

  ♥ Duygular vardır anlatılamayan sevgiler vardır kalplere sığmayan dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan bazı insanlar vardır asla unutulmayan

  ♥ Hayata değer bir yaşam sevmeye değer bir aşk dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme.Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma !

  ♥ Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun.

  ♥ Belki diyorum; SEVGİ nin ne demek olduğunu biliyoruz ama GENÇLİĞİN ne demek olduğunu anladığımızda bu dünyadaki işimiz bitmiş olacak...


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Büyüklerden Dostluk Sözleri, dostluk üzerine güzel sözler
 3. En güzel dostluk sözleri, dostluk cümleleri
 4. Dostluk mesajları dostluk sözleri dostluk sms
 5. Dostluk Mesajları
 6. Dostluk mesajları Dostluk smsleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş