Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Avea Bilinmeyen Numaralar Servisi Bu servise , *100# menüsünden , Avea WAP'tan , WEB sayfasında İŞLEMLER>> menüsünden , BenimMenüm üzerinden , 11855'i arayarak ya da
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Avea Bilinmeyen Numaralar Servisi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Avea Bilinmeyen Numaralar Servisi

  Bu servise, *100# menüsünden, AveaWAP'tan, WEB sayfasında İŞLEMLER>> menüsünden, BenimMenüm üzerinden, 11855'i arayarak ya da 11855'e SMS gönderek erişebilirsiniz. Böylece numarasını bilmek istediğiniz tanıdıklarınıza ulaşabilir, sizi arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenebilir, siz de numaranızı Bilinmeyen Numaralar Rehberi'ne kaydederek yakınlarınızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  Aradığınız isim/soyad veya AVEA numara bilgisinin size ulaşması için, ilgili abonenin "Bilinmeyen Numaralar Rehberi"ne kayıt yaptırmış olması gereklidir.

  11855'i arayarak:

  11855 numarasını arayarak numaraya ya da isme göre arama yapabilir, kişisel kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  11855'e SMS göndererek:
  İsme göre arama yaparken aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI, eğer şehir biliniyorsa yine aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI SEHIR bilgilerini, numaraya göre arama yaparken öğrenmek istediğiniz 10 haneli telefon numarasını ( Örn: 5551234567) yazarak 11855'e SMS olarak gönderebilirsiniz. KAYIT yazıp 11855'e SMS gönderdiğinizde rehbere numaranızı kaydedebilir, IPTAL yazıp gönderdiğinizde ise rehberden numaranızı çıkarabilirsiniz.

  *100# ile:

  *100# tuşlaması yaparak ulaştığınız *100# menüsünde İşlemler'in içinden Bilinmeyen Numaralar Servisi'ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  BenimMenüm ile:

  64 KB SIM kartınızın içinde yer alan BenimMenüm'den Bilinmeyen Numaralar Servisi'ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  Web üzerinden:

  ANA sayfasında İŞLEMLER>> menüsünden Bilinmeyen Numaralar Servisi'ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  AveaWAP üzerinden:

  wap.avea.com.tr sayfasında İşlemler/BiDünya Servis İşlemleri/Anında İşlem menüsünden Bilinmeyen Numaralar Servisi'ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  11855'i aramanın dakikası 0,79 TL ile ücretlendirilir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Vodafone Bilinmeyen Numaralar İnternetten Öğrenme
 3. Bilinmeyen Numaralar Servisleri Nelerdir
 4. Turkcell bilinmeyen numaralar
 5. Turcell Bilinmeyen Numaralar Numarası Kaç?
 6. Vodafone Bilinmeyen Numaralar
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş