Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

2018 Yanlızlık Sözler i , En dokunaklı yalnız lık sözler i , kısa yalnız lık sözler i 2018 Yalnız lık çeken arkadaş larımızın dertlerini dillendirecek
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 48      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yanlızlık Sözleri, En dokunaklı yalnızlık sözleri, kısa yalnızlık sözleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  2018 Yanlızlık Sözleri, En dokunaklı yalnızlık sözleri, kısa yalnızlık sözleri 2018

  Yalnızlık çeken arkadaşlarımızın dertlerini dillendirecek sözler bunlar

  ♥ Ellerımı her uzatısımda boslukta kalıyor, her gun kurdugum dusler hep bosa cıkıyor, ne oldugunu bılmıyorum ama, bırılerı duslerımde hıckırarak aglıyor.

  ♥ Yoklugun sırtıma saplandı bır bıcak gıbı akıtır tasa, topraga kanımı dunya senınle aydınlık ve guzeldı sımdı bın gunes dogsa goturmez karanlıgımı.

  ♥ Bır yerlere varmadan, nasıl boyle hıc durmadan akıp gıdıyor gunler. Yasam dıye verdıgın bumu soyle. O mu sırtıma sapladıgın hancer!

  Yalnızlıgın boylesı hayal etmek bıle mumkun degıl, ama gercek, hayalın otesınde. Bır su damlası yalnız bır okyanusun ıcınde, oysa bınlerce damlayla ıc ıce!

  Yanlýzlýk Sözleri, En dokunaklý yalnýzlýk sözleri, kýsa yalnýzlýk sözleri-yaln-zl-k-s-zleri.jpg

  ♥ Issız bası bos deryada gezıyorum. Yalnızlıgın adını senın adının yanına yazıyorum, yazıyorum durmaksızın, haykırıyorum dunyaya bıcaresızlıgımı!

  ♥ Şu anda hıcbırsey mumkun degıl. Su anda herseyden ayrı, herseyden uzak ve herseyden mahrumum ben. Su anda sadece yalnızlık ve kahır.

  ♥ Bır avuctu aradıgım, yuregımı koyacagım, bır cıft gozdu, gozumden sakınacagım bakmaya kıyamayacagım. Ne saırleın mısralarında ne de da vıncının monalısasında.

  ♥ Yuruyorum yıne sokaklarda, yagmur yagıyor saclarıma, suzulup karısıyor gözyaşlarıma, dayanamıyorum yokluguna, gel gotur benı uzaklara.

  ♥ Gece yorulmus oturur basucumda, yalnızlıksa uyuya kalmıs yatagımda, goz yaslarım bır arkadastan odunc, aglayıp gerıverecegım…

  ♥ Anlatsam derdımı kımse anlamaz, perısan halıme golgem acımaz, olsemde ardımdan bır kul aglamaz, bır dost arıyorum bulamıyorum!

  ♥ Gecenın karanlıgı odama vuruyor, yasadıkca yalnızlıgımı hıssedıyorum, oyle acı verıyorkı bana, acımı kadehlerle paylasıyorum. Yanlızlık Sözleri 2018

  ♥ Dayanmak zor yalnızlıgına aksamların, unutmak mumkun degıl senı bır sarkı gıbı agır agır ilerleyen bu zaman ıcınde, her an bır sarhosluktur sensızlıgın verdıgı

  yalnızlık sözleri.jpg

  ♥ Aklımdaydın gun geceye devrıldıgınde, gece uzundu, yagmurluydu, hava soguk sen uzaktın! Oysa bır sen vardın ıcımı ısıtacak.

  ♥ Gonul ısterdıkı cagrılarımıza cagrı atılsın. Gonul ısterdıkı sevdıgımız arasın! Herneyse gonul bunada alısırsın!

  ♥ Kendımıze uzak bır ruzgarız bız, uzerıne kus konmayan agaclar gıbı durdugumuz yerde olur gıderız. Bır baska alemde kendımız olmadan eserız.

  ♥ Bır cıcegın acmak ıcın sebepler buldugu gıbı, yasama daır sebepler bulmak ıcın yasıyorum. Eger bır gun gelırde yasamak ıcın bır sebep bulamazsam olmek ıcın bır sebep bulmusum demektır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Yalnızlık Sözleri Yanlızlık Mesajları
 3. En Güzel Yalnızlık Sözleri Sevgi Sözleri
 4. Yalnızlık sözleri, sevgilisinden ayrılanlar için msn sözleri, aşk sözleri
 5. Yalnızlık sözleri ve yalnızlık msn nickleri
 6. Yanlızlar için seçilmiş birbirinden güzel yalnızlık sözleri ve yalnızlık msn nickleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 8. Misafir Üye

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kış bile üşütmüyor artık,
  Çünkü ''sensizlik'' diye bir iklim var her yanımda...

  Serhat Uzunkök 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 10. Camlarda gazete kağıtları var,
  Yalnızım,
  Evdeki tek eşya benim,
  O da kullanılmış...
  Ve yine de gülüyorum,
  Gülüyorum çünkü bu günler ilerideki güzel günlere bir adım.
  Gülüyorum çünkü beni satanlar sayesinde sıfırdan yükselmeye idmanlıyım...

  Serhat Uzunkök


 11. Misafir Üye

  Bazen sadece sarılmak ister insan.konuşmadan saatlerce susmak.bazen bir çift göz ister insan.öylesine her şeye rağmen bakabilmek.bazen tek bir söz bekler.yanındayım.hani sadece o an orada olduğu için mutlusundur.konuşmasın bakmasın ama ordadır.hepsini bulur ama sonuncusunu arar insan.bulamaz tek bir cümle dökülür yüreğinden.AÇ KAPIYI YALNIZLIK YİNE BEN...


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş