Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

3 boyutlu LED TV 3 boyutlu LED TV görücüye çıktı Güney Koreli elektronik devi Samsung , 3 boyutlu (3D) LED televizyonlarını Türkiye'de satışa sundu. Yeni

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  3 boyutlu LED TV

  Sponsorlu Bağlantılar




  3 boyutlu LED TV

  3 boyutlu LED TV görücüye çıktı

  Güney Koreli elektronik devi Samsung, 3 boyutlu (3D) LED televizyonlarını Türkiye'de satışa sundu.

  Yeni TV, otomatik 3D dönüştürme sistemini kullanırken, iki boyutlu görüntüden 3 boyutlu görüntüye geçiş tek bir tuşla mümkün oluyor. 3D özellikli bir blu-ray oynatıcı ile 3 boyutlu bir program ya da film esnasında, 3D giriş sinyallerini tam ve kesin olarak saptayarak üst düzey stereoskopik görüntüler oluşturuluyor. Göze olabildiğince doğal görünen bu stereoskopik görüntüler ile gerçek bir derinlik algısı meydana geliyor ve standart 2D program ve filmler 3D görüntülere dönüştürülüyor. Üç boyutlu görüntüleri izlemek için 3D aktif gözlük ve 3D destekli blu-ray oynatıcı gerekiyor.



  Konuyla ilgili dün bir basın toplantısı düzenleyen Samsung Electronics Türkiye Genel Müdürü C.S. Lee, kendi teknolojileri ile geliştirdikleri 'dünyanın ilk 3D televizyonunu' Türk tüketicisiyle buluşturmaktan gurur duyduklarını söyledi. Samsung Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Direktörü Lemi Paksoy ise, 3D'nin televizyonun geleceği olduğunu ifade ederek, "2018 yılında tüm dünyada 2 milyondan fazla 3D televizyon satışı yapmayı planlıyoruz." dedi. DreamWorks Animation ile bir anlaşma imzalayan Samsung, 3D blu-ray oynatıcı veya ev sinema sistemi alanlara 3D gözlük ve Monsters vs. Aliens filminin üç boyutlu versiyonunu hediye edecek.



  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ahşap boyama boyutlu boya tekniği - Ahşap boyama boyutlu boya tekniği nasıl yapılır
 3. Royal 3 Boyutlu Halı, Modern Halılar, Marka Kaliteli Halı Modelleri, Carpet Patterns, Üç B
 4. Çok büyük boyutlu dosyaları nasıl göndeririz? Büyük boyutlu oyun, program ve film dosyalar
 5. Üç boyutlu nakışlar
 6. 3 Boyutlu Resimler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş