Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Mite(akar) ilaçlama MiteMite halk arasında toz akarı ve mayt isim leri ile adlandırılan küçük bir haşeredir. Gözle görülemeyek kadar küçük olan mite haşeresi insanların deri

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Mite(akar) ilaçlaması

  Sponsorlu Bağlantılar
  Mite(akar) ilaçlama

  MiteMite halk arasında toz akarı ve mayt isimleri ile adlandırılan küçük bir haşeredir. Gözle görülemeyek kadar küçük olan mite haşeresi insanların deri ve kıl döküntüleri ile beslenme sağlar. Mite (mayt) bu nedenle insanların teni ile temas halinde olan yatak, yorgan, yastık, koltuk gibi eşyalarında sıkça yaşar. Binlerce türü bulunan mite haşeresinin toz akarı türü ise tozlu ve pis olan ortamlarda yaşar. Koloni şeklinde yaşayan mite (mayt) zararlıları o kadar küçüktür ki 1 gram deri parçası ile binlerce akar beslenir. Vücut yapıları oval olan mitelerin vücudu tüyler ile kaplıdır.

  Mitede toplamda 8 ayak bulunur ve bu ayakların 4 tanesi ön tarafta iken 4 tanesi ise vücutlarının sonundadır. Mitenin ağız yapısı çok kesici bir yapıya sahiptir. Mitenin ayakları üzerinde de tutunma kısımları bulunur. Mite evlerde çok sayıda bulunur. Mite genellikle halı üzerinde, pelüş oyuncaklar içerisinde, yatak çarşafları üzerinde ve yorganlarda yaşar. Mite haşeresine nemli ve pis olan evlerde çok sık rastalanır.

  Ortama bıraktıkları dışkıları ile insanlarda astım ve bronşit gibi hastalıklara neden olan miteler, bulundukları ortama günde 20-30 kere dışkı bırakırlar. Evde mite varsa mutlaka önlem almak gerekir, mite en çok bebek ve çocukları etkiler. Çocuklarda astım ve bronşit hastalığına sebep olan mite haşeresi için, erken önlem alınmazsa ciddi sağlık sorunlarına neden olur. Evde mite böceği olup olmadığını anlamak ilk etapta çok zordur.

  Evde mite haşeresi varsa mutlaka mite ilaçlaması yaptırılmalıdır. Mite ile mücadele için en etkili çözüm mite ilaçlamadır. Mutlu ilaçlama şirketi olarak her türlü ilaçlama hizmeti için 7 gün 24 saat sizlere hizmet sunmaktayız. Mite ilaçlama için bize ulaşın sizleri mitelerden kurtaralım. Mite ilaçlama uygulaması yapan ilaçlama şirketimizden gerekli bilgileri alabilir ve tüm resmi belgeleri isteyebilirsiniz. İlaçlama şirketi olarak şunu belirtmekte yarar vardır. Mite ilaçlama uygulaması yapan Mutlu ilaçlama şirketimizce kullanılan ilaçlar sağlık bakanlı onaylı olup, tüm ilaçlarımız ziraat mühendisleri kontrolünde uygulamaya gönderilmektedir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Akar Su,Rüyada Akar Su Görmek Nedir?
 3. Akar Çeşme,Rüyada Akar Çeşme Görmek Nedir?
 4. Mite nasıl ilaçlanır
 5. Mite nasıl ürer ve çoğalır?
 6. Mite nedir, Mite Hakkında Bilgi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş