Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Çekirge ilaçlama , Çekirge ilaçlaması hakkında bilgi Çekirge vücudu uzun yapılı olup hareketini zıplayarak sağlayan bir böcektir. Genel olarak 3- 5 cm boylarda olan çekirgeler
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Çekirge ilaçlaması hakkında bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Çekirge ilaçlama,
  Çekirge ilaçlaması hakkında bilgi


  Çekirge vücudu uzun yapılı olup hareketini zıplayarak sağlayan bir böcektir. Genel olarak 3- 5 cm boylarda olan çekirgeler türlerine göre farklı boy ve yapılarda olmaktadır. Tropikal bölgelerde yaşayan bazı çekirge türlerinin boyu 10-15 cm civarında olduğu görülmüştür. Kanatları bulunan çekirgeler uzun süre uçabilme yeteneğine sahiptir. Sıcak mevsimlerde yaşamayı seven çekirgelerde toplam 6 bacak bulunur. Özellikle vücutlarının arka kısmında bulunan 2 adet uzun bacağını zıplamak için kullanırlar. Renkleri genellikle yeşil olan çekirgelerin sarımsı renkli olanları da vardır. Otçul beslenen çekirgelerin etçil beslenen türleri de vardır.

  Özellikle yaz aylarında yiyeceklerinin azalması nedeni ile uzak mesafelere uçarak göç eden çekirgeler bu göç sırasında üzerine kondukları ekili arazileri talan ederler. Özellikle tahıl ürünleri ile beslenen çekirgeler tahıl arazileri üzerine çok konarlar. Yumurtlama sistemi çoğalan çekirge her üremesinde ortalama 60-70 yumurta yapar. Belli bir sıcaklıkta açılan çekirge yumurtalarının içinden çıkan çekirge yavrularına nimfa adı verilir.

  Bahçe ve tarla gibi açık alanlarda ya da tüm kapalı alanlarda çekirgelerden kurtulmak için günün her saati İstanbul genelinde ilaçlama şubeleri ile hizmet veren Mutlu ilaçlama şirketimizden çekirge ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. Etkili ve garantili çekirge ilaçlama için şirketimizi arayınız.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kakalak ilaçlaması hakkında bilgi
 3. Salyangoz ilaçlaması hakkında bilgi
 4. Arı ilaçlaması hakkında bilgi
 5. Yılan ilaçlaması hakkında bilgi
 6. Güve ilaçlaması hakkında bilgi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş