Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Hesabımı Nasıl Silerim , Facebook Hesabınızı Silme Resimli Anlatım , Facebook Hesabımı silmek istiyorum Facebook ’dan artık çıkmak isteyen arkadaş lar , öncelikle sistem
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Facebook Hesabımı Nasıl Silerim, Facebook Hesabınızı Silme Resimli Anlatım

  Sponsorlu Bağlantılar
  Facebook Hesabımı Nasıl Silerim, Facebook Hesabınızı Silme Resimli Anlatım, Facebook Hesabımı silmek istiyorum  Facebook’dan artık çıkmak isteyen arkadaşlar, öncelikle sisteme giriyoruz. Sonra tepedeki account linkine tıklıyoruz. Açılan sayfada 5 tane seçenek var.
  1. Name
  2. Contact Email
  3. Password
  4. Credit Cards
  5. Deactivate Account
  İşte bu son seçenek sizin istediğiniz şey. O satırın sağ tarafındaki Deactivate linkini tıklayın. Hizmet aşkı ile ben de tıkladım Karşımıza bir sayfa çıktı. Confirm Facebook Account Deactivation diye bir başlığı var. Bunun altında facebook sizin neden buradan ayrılmak istediğinizi soruyor. Çok fazla seçenek olduğu için tercüme etmiyecem. Bir tanesini seçin işte. Mesela I don’t feel safe on the site seçeneği var. Kendimi güvende hissetmiyorum demek. Onu seçebilirsiniz. Sonra da altta Opt out of receiving emails from facebook yazıyor. Onu işaretleyin ki size e-mailler gelmesin. En sonra da alttaki Deactivate butonuna basmanız gerekiyor.
  Tabi hesabınızı kapatmanız bilgileriniz facebook’dan silineceği anlamına gelmez. Facebook sizi bir defa fişledi. Ama sisteme üye olan kimse sizin bilgilerinize bu dakikadan sonra ulaşamayacak. Sadece facebook’un yöneticileri gerektiğinde sizin bilgilerinizi kullanabilecekler. Eee bu da alınan hizmetin bir bedeli herhalde. Facebook’un dediğine göre sisteme kullanıcı adınız ve şifrenizle ilk girişinizde hesabınız tekrar aktif olacakmış.
  Türkçe Kullananlar için Ayarlar oradan hesap ayarları hesabı dondur seçeneği grup gizlemek için kimse bulamasın istiyosanız grubunuza girin resmin altında grup düzenleyi seçin açılan bölümde özelleştiri tıklayın ve en alttaki gizle seçeneğini seçin . tüm üyeleri siler ve kendinizide silerseniz grubu tamamen ortadan kaldırmış olursunuz.
  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Facebook da Arkadaşlarımı Nasıl Gizlerim, Facebook Arkadaşları Gizleme Resimli Anlatım, Fa
 3. Facebookta Arkadaşımı nasıl silerim, Facebook Arkadaş Silme Nasıl, Facebookta arkadaş nası
 4. Facebook da Arama Geçmişini Nasıl Silerim, Facebook Arama Geçmişi Silme, Facebook arama ge
 5. facebook hesap silme resimli anlatım, Face hesabı nasıl silinir, facebook hesabını silmek
 6. facebook gönderileri silme, facebook eski gönderileri silme, facebookta eski yazılanla
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş