Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Asansör Düşerken Zıplanılsa Ne Olur , Asasörün Emniyeti Nasıldır , Asansörler Düsermi , Asansör Emniyetini Ne Sağlar , Asansörler Nasıl Korunurlar , Asansörün Düşme Tehlikesi

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Asansör Düşerken Zıplanılsa Ne Olur, Asasörün Emniyeti Nasıldır, Asansörler Düsermi, Asansör Emniyetini Ne Sağlar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Asansör Düşerken Zıplanılsa Ne Olur, Asasörün Emniyeti Nasıldır, Asansörler Düsermi, Asansör Emniyetini Ne Sağlar, Asansörler Nasıl Korunurlar, Asansörün Düşme Tehlikesi varmıdır, Asasör Halatı Kopars

  Asansör Düş
  erken Zıplanılsa Ne Olur?  Düşünün ki, asansörünüz bozuldu ve 60-70 km/saat, yani saniyede 18 metre hızla düşüyor. Siz de son saniyede yukarı zıplıyorsunuz. Yukarı zıplamanız olsa olsa saniyede 4-5 metre hızla olabilir. Yani siz yine de yaklaşık saniyede 13-14 metre hızla yere düşmeye devam ediyorsunuz.

  İster saniyede 18 metre, isterse 13 metre hızla yere düşün, sonuç fark etmez. Sizi yerden kazımak zorunda kalabilirler. Lütfen panik yapmayın, asansörü tutan tek bir kablo değildir, en azından 5 veya 6 kablo vardır. Bu kabloların her biri tek başına asansörün ağırlığım taşıyabilir.

  Diyelim ki, bu kabloların hiçbiri görevini yapmadı, asansörü durduracak bir başka fren donanımı daha vardır. Hatta bazı asansör boşluklarında ilaveten yaylı veya yağlı, hayati tehlikeyi önleyecek özel sistemler de bulunur.

  Bu sistemlerin hiçbiri çalışmazsa yine de iyimser olmaya çalışın, hiç olmazsa hayatınızda bir kere, hiçbir katta durmadan doğrudan zemine inmiş oluyorsunuz!


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Asansör,Rüyada Asansör Görmek Nedir?
 3. Asansör Freni Nedir, Ne İşe Yarar
 4. Rüyada Asansör Görmek
 5. Apartmanda Asansör Kullanımı
 6. Asansör nedir.
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş