Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Banyomuzda Su Tasarrufu Yapmanın Yolları Nelerdir AAA sınıfı dufl başlığı takmak gibi basit bir değişiklik , her yıl evinizde 50 dolara kadar su ve enerji

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bilgi Banyomuzda Su Tasarrufu Yapmanın Yolları Nelerdir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Banyomuzda Su Tasarrufu Yapmanın Yolları Nelerdir

  AAA sınıfı dufl başlığı takmak gibi basit bir değişiklik, her yıl evinizde 50 dolara kadar su ve enerji tasarruf edebilir.

  Musluklar: Su randımanı yüksek AAA sınıfı musluklar takın ve manivelalı ve sıcak ve soğuk suyu karıştırabilen modellerini göz önüne alın. AAA sınıfı muslukları standart musluk teçhizatından yüzde 50 oranında daha az su kullanır. Sızıntı yapan contaları daima değiştirin ve contaların ömrünü uzatmak için muslukları yumuşak bir şekilde kapatın.

  Tuvaletler: Tuvaletin su deposundaki suyun sadece yarısını akıtmayı seçebilmek için AAA sınıfı çift hazneli su deposu taktırın. AAA sınıfı tuvaletler standart tekli su depolarından yüzde 67 oranında daha az su kullanır. Sızıntı yapan su depoları ve akıtma ) sistemleri, her gün binlerce litre suyu boşa, harcayabilecekleri için, derhal tamir edilmelidir. Depoya koyulan yiyecek renklendirici, tuvalette sızıntı olup olmadığını gösterecektir.

  Tıraş olmak: Tıraş bıçağınızı durulamak için, tıpası kapatılmamış bir lavaboda akarsuyun altına tutmak yerine, tıpalı lavaboya az bir su koyun.

  Dişlerinizi fırçalamak: Fırçalarken musluğu açık tutmanız gerekmez. Fırçalamadan önce diş fırçanızı ıslatın ve ağzınızı çalkalamak için bir bardak su kullanın.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Bilgi Bahçemizde Su Tasarrufu Yapmanın Yolları Nelerdir
 3. Temizlik Maddelerinin Kullanımında Su Tasarrufu Yapmanın Yolları Nelerdir
 4. Mutfağımızda Su Tasarrufu Yapmanın Yolları Nelerdir
 5. Bilgi Çamaşırlarımızı Yıkarken Su Tasarrufu Yapmanın Yolları Nelerdir
 6. Enerji Tasarrufu Sıkıntıya Girmeden Nasıl Yapılır, Enerji Tasarrufu Yapmanın Yolları Neler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş