Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

İnsanoğlunun Yamyamlık Tarihi Geçmişten günümüze birçok yamyam , insanoğlunu dehşete düşürdü. Aralarında internete ilan veren de var hayatta kalmak için ölen arkadaş ını yiyen de.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İnsanoğlunun Yamyamlık Tarihi

  Sponsorlu Bağlantılar
  İnsanoğlunun Yamyamlık Tarihi
  Geçmişten günümüze birçok yamyam, insanoğlunu dehşete düşürdü. Aralarında internete ilan veren de var hayatta kalmak için ölen arkadaşını yiyen de. İşte insanoğlunun yamyamlık tarihinden tüyler ürperten profiller
  Alfred Packer

  Amerikalı altın arayıcısı Packer yamyamlıktan yargılanıp mahkum oldu. Şubat 1874’te Colorado dağlarına 5 kişiyle birlikte altın aramaya gitti. İki yıl sonra tek başına döndü. Yanındaki kişiler sorulduğunda Alfred Packer hepsini meşru müdafaa sonucu öldürdüğünü söyleyip hayatta kalmak için yediğini söylemişti. Hikayesine inanılmadı ve iki ayrı itiraf kağıdının imzalanması sağlandı. Packer daha sonra 40 yıl hapse mahkum oldu. Bu ceza ABD tarihinin o dönemki en uzun hapis cezası idi.  Albert Fish

  Yamyamlığı ile dehşete düşüren Fish ayrıca bir seri katildi. Manhattan’da 10 yaşında bir kız çocuğunu kaçırıp öldürerek adını duyurdu. Bu cinayetten 6 yıl sonra kız çocuğunun ailesine mektup yazarar cinayetin detaylarını anlattı. Mektubu inceleyen polisler Fish’in izini sürüp tutukladı. 16 Ocak 1936’da da Fish idam edildi.


  Devrimci Birleşik Cephe (Revolutionary United Front-RUF)

  Sierra Leoneli grup 1990’ların sonunda merkez hükümeti devirmek için kanlı bir ayaklanma başlattı. RUF elmas madenlerinin kontrolünü ele almak için Sierra Leone’nin taşralarında terör estirdi.
  Çocukları zorla askere alan grup düşmana karşı da acımasızdı. Aralarında BM çalışanlarının da olduğu birçok insan RUF’un yamyam faaliyetlerine kurban gitti.


  Issei Sagawa

  Paris’te İngiliz Dili ve Edebiyatı eğitimi alan Sagawa 1981’de çalıştığı bir editörü öldürüp iki gün boyunca yedi. Fransız polisi tarafından tutuklansa da delilik iddiası sebebiyle ancak sınır dışı edilmek zorunda kalındı.Bir evrak hatası sebebiyle kaldığı akıl hastanesinden elini kolunu sallayarak çıkan Sagawa bugünlerde özgür bir adam olarak yaşamını sürdürüyor.


  Andrei Chikatilo

  Ukrayna vatandaşı Chikatilo seri katil ve tecavüzden hapse girdi. Göz altındayken toplam 50 cinayeti itiraf etti. Kurbanları ile önce arkadaş olan Chikatilo sonra onları öldürüp yedi.Chikatilo bu eylemlerinden haz duyduğunu da söyledi. Şubat 1994’te idam edilen Chikatilo tutuklanana kadar aralıksız cinayetler gerçekleştirdi.


  Mauerova ailesi

  Yamyamlık tarihinin en ilginç örneklerinden biri de Çek Cumhuriyeti’nden Mauerova ailesi. 8 ay boyunca ailenin iki erkek çocuğuna karşı aile üyeleri ve akrabalarından şiddet gördü.Tesadüfi olaylar sonucu polis ailenin sırrını ortaya çıkardı. Aileden 6 kişi mahkum oldu.


  Armin Meiwes

  Almanya’nın Roteburg kentinde yaşayan Meiwes hastalıklı bir kişilik olarak tanınıyordu. 2001’de “katledilecek ve yenecek 18-30 yaş arası iyi görünümlü insanlar arıyorum” diye internete ilan verdi.Şaşırtıcı derec

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İnsanoğlunun Büyük Dağları Aşması Ve Denizleri Geçmesi Ne Anlama Gelmektedir
 3. İnsanoğlunun Dünyada Yaptıkları Karşılıksız Mı Kalacak
 4. İnsanoğlunun Dünyadaki Yaşam Süresince Gayesi Ne Olmalı
 5. İnsanoğlunun sosyo ekonomik durumuyla turizmin ilişkisi nedir?
 6. İnsanoğlunun inşa ettiği hangi yapı Ay’dan görülebilir?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş