Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Mt. Fuji , Mount Fuji , Google Mt. Fuji Nedir , Fuji Dağı Nerede Google yılbaşı kartpostal tanıtım logosunun yer aldığı ana sayfada tıklanan her

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Mt. Fuji, Mount Fuji, Google Mt. Fuji Nedir, Fuji Dağı Nerede

  Sponsorlu Bağlantılar
  Mt. Fuji, Mount Fuji, Google Mt. Fuji Nedir, Fuji Dağı Nerede

  Google yılbaşı kartpostal tanıtım logosunun yer aldığı ana sayfada tıklanan her Doodle’ın altından farklı bilgiler çıkıyor. Ud’tan Afrika kıyafetlerine kadar bir çok tanıtımın yapıldığı logolar, çizimi bakımından da Google’ın grafikerlerinin zekasını ortaya koyuyor.
  Google’ın 23 Aralık tarihinde arama kutusu üzerine koyduğu logoları hangi güne kadar orda tutacağı bilinmiyor.

  Google internet sitesi, özel günlerdeki özel logo çalışmaları ile tüm ülke kullanıcılarının gönlünü kazanmasını biliyor. Google, Atatürk’ün ölüm yıl dönümünde sayfasına yerleştirdiği gül resmi ile, Cahit Arf ve Mehmet Akif Ersoy gibi önemli isimlerin doğum günlerinde çizdiği Doodle’lar ile site kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

  Mt. Fuji nedir, neresidir?
  Google yılbaşı öncesi doodle tarihinde bir ilki gerçekleştirdi ve Mt. Fuji (Mount Fuji) dahil tarihte yer eden birçok önemli yeri ana sayfasına taşıdı, Mt. Fuji (Mount Fuji) ise Japonya'nın en büyük dağının ismi, işte Mt. Fuji dağı ile ilgili aydınlatıcı bilgiler.

  Google'dan yılbaşı öncesi tarihinde ilk kez ilginç bir doodle çalışması geldi. Şimdiye kadar birçok doodle yayınlayan dünyanın en büyük arama motoru Google, Tüm Dünya'da tarihte yer eden önemli yerleri ana sayfasına taşıdı ve Mt. Fuji (Mount Fuji)'de bunlardan birisi. Mt. Fuji doodle ise Google ana sayfasında birlikte bulunan 17 doodle içinden sadece bir tanesi. Google ana sayfasında St. Basil's Cathedra, Buche de Noel, Acropolis, Pierogi, Great Wall of China, Mt. Fuji, Indian dance styles, Chili pepper, Oud, Sydney Harbour, Nepal, Venice gondolas, Chilean vineyards, African kanga, Up on the housetop, Henna lamp doodle tasarımları bir arada yer alıyor.

  Mt. Fuji nedir, neresidir?


  (Mount Fuji - Fuji Dağı / Japonya)

  Japonya Tokyo'nun yaklaşık 80 km batısında yer alan, 3776 m yüksekliğinde, kraterinden kar eksik olmayan, yakınlarında küçük bir gölü bulunanan, faal olmayan, japonların Fuji-kyu, çoğunlukla da kutsal saydıkları için -san saygı ifadesi ile birlikte Fuji-san dedikleri volkanik kökenli dağdır.
  Japonlarca kutsal sayilan volkan. Kutsallığı nedeniyle Japon kadınların 1867 yılına kadar dağın eteklerine dahi yaklaşmaları yasak edilmiştir.

  Fuji Dağı, kültürel ve dini önemi sebebiyle Japon sanatının en popüler konularından biridir. Bambu Kesicisinin Öyküsü isimli 10. yüzyıldan kalma halk öyküsünde bir tanrıçanın hayat iksirini dağın zirvesine sakladığı anlatılır. Bu yüzden de Henry Smith'e göre Fuji Dağı, eskiden beri ölümsüzlüğün sırrının bulunduğu yer olarak görüldü ve bu gelenek Hokusai'nin dağa ilişkin saplantısının da kaynağını oluşturuyordu.

  Ayrıca William Poundstone'un "Fuji Dağı'nı nasıl taşırsınız?" adıyla ülkemizde de yayınlanan kitabı bulunmakta. İş görüşmelerinde sorulan bilmece tarzı soruları konu edinen kitapta Microsoft mülakat soruları ağırlıklı yer tutuyor. Ayrıca kitabın Mailbox'ınıza düşen pek çok Microsoft hikayesine de kaynaklık ettiği anlaşılıyor.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Dünyanın en büyük dağı nerede,dünyanın en büyük dağı everest,dünyadaki en büyük dağ,en büy
 3. Aysberg (Buz dağı), Buz dağı nedir,Aysberg (Buz dağı) nedemektir
 4. Aysberg (Buz dağı),Aysberg (Buz dağı) nedir,Aysberg (Buz dağı) nedemektir
 5. Kilimanjaro dağı,kilimanjaro dağı nerede,kilimanjaro dağı hakkında,kilimanjaro nerede
 6. Google Anasayfa Yap! Anasayfam Google Olsun! Anasayfayı Google Yapmak Değiştirmek Nasıl Ol
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş