Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Boy teyel karşılaştırma BOL TEYEL – KARŞILAŞTIRMA Bol teyel sabunla çizdiğiniz patronun çevresini Çift kot kumaşa işaretlerken veya işaretleri bir kumaştan alttakine geçirmek istediğiniz zaman

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Boy teyel karşılaştırma

  Sponsorlu Bağlantılar
  Boy teyel karşılaştırma
  BOL TEYEL – KARŞILAŞTIRMA
  Bol teyel sabunla çizdiğiniz patronun çevresini Çift kot kumaşa işaretlerken veya işaretleri bir kumaştan alttakine geçirmek istediğiniz zaman kullandır.
  İki türlü bol teyel vardır: birincisinde alta geçirmek istediğiniz işaretin üstünden kısa batışlarla, fakat çok bol teyel yapılır (üstteki resim): sonra iki kumaşın kenarları birbirinden ayrılıp dikiş ortadan kesilir. Böylece ipliğin yarısı kumaşın bir yanında, öteki yarısı öbür yanında kalır (ortadaki resim).
  İkinci türlü teyel birinciden farklıdır: kısa ve bol bir oyulgama (bundan sonraki bölüm) yapılır; yani önce ileriye doğru uzun ve bol bir batış, sonra geriye doğru kısa ve bol bir batış (alttaki resim) ile dikiş yürütülür.
  Bu tip bol teyel ipek ve saten gibi kaypak kumaşlarda kullanılır. Çünkü bu kumaşlarda iplik kayabilir ve işaretiniz söküleceği için emeğiniz boşa gider. Şunu unutmamalı: teyel yaparken düzenli ve iyice belirgin işaret almalıdır. Yapılan işin başarılı olması buna bağlıdır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Proton Nötron Elektron Kütleleri Karşılaştırma
 3. Ulaşım Yollarını Hız Güvenlik Ve Ekonomiklik Bakımından Karşılaştırma
 4. Romen rakamları ile şimdiki rakamlar karşılaştırma
 5. Karşılaştırma bağlaçları
 6. Teyel atma
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş