Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Gizli Dikiş ve Yassı Dikiş Nasıl Yapılır? (Öncelikle ördüğünüz ürünü rahat bir şekilde dikebilmek için ucu küt olan etamin iğnesi ve örgü nüzle benzer tonlarda

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Gizli Dikiş ve Yassı Dikiş Nasıl Yapılır?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Gizli Dikiş ve Yassı Dikiş Nasıl Yapılır?  (Öncelikle ördüğünüz ürünü rahat bir şekilde dikebilmek için ucu küt olan etamin iğnesi ve örgünüzle benzer tonlarda daha İnce bir iplik kullanmanızı tavsiye ederiz. Eğer evinizde böyle bir İplik yoksa kazağı ördüğünüz kalın ipliğin bir veya birkaç katını ayırarak, dolayısıyla ipliği İncelterek dikiş ipliği olarak kullanabilirsiniz.Gizil dikişi kazağınızın veya hırkanızın ön parçasını arka parçaya dikerken kullanırsanız dikişi belli olmayan ve güzel bir görüntü elde edersiniz.
  Her iki parçayı karşılıklı getirin ve kenardaki İlmekleri kullanmayın bu şekilde dikişin içinde kalsınlar, iğneyi bir sonraki İlmeğin İçine batırarak çalışın, iğneyi önce bir parçanın içinden geçirin.
  Daha sonra İğneyi diğer parçanın içinden geçirin.Bu şekilde İğne dönüşümlü olarak her İki parçayabatırılarak dikilir.Dikiştamamlandığın da İki parça neredeyse dikişi belli olmadan birleştirilmiş olur.

  YASSi DİKİŞ
  Bu dikiş tarzı hırkaların önüne ayrıca örülen düğme bantlarını önparçaya dikerken ve yakaları kazak veya hırkaya dikerken kullanılır.İğne aynı anda her İki parçanın kenar ilmeklerinin İçinden geçirilir.Dikilecek parçalar ters tarafları üste gelecek şekilde yanyana birleştirilir.Bu şekilde her İlmeğe batırılarak ve İpliği çok germeden dikişe devam edilir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ayakkabı çift dikiş stili nasıl bağlanır
 3. Dikiş Türleri.
 4. Dikiş Makinesinin Tarihçesi
 5. Dikiş Makinesini kim buldu, dikiş makinesinin icadı, dikiş makinesi ne zaman bulundu, diki
 6. Dikiş Makinasının İcadı (Dikiş Makinası Tarihi)
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş