Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

çalışmakla başarmak arasındaki ilişki nedir ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Türkmenistan İle Türkiye Arasındaki Bu İlişki Devletler Arasındaki Siyasi Ve Ekonomik İliş Çalışmakla Başarmak
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 11      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Çalışmakla Başarmak Arasındaki İlişki

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Çalışmakla Başarmak Arasındaki İlişki Nedir

  Çalışmak, insanı başarıya ulaştırır. Karıncayı bilirsiniz; bıkıp usanmadan çalışır, kendisinden daha ağır taneleri yuvasına taşır. Böylece kış boyu beslenmesine yetecek kadar yiyeceği biriktirmeyi başarır. İşçiler, günlerce yılmadan çalışıp tuğla üstüne tuğla koyarak yüksek binalar yaparlar. Bir öğrenci, uzun yılar öğrenim görür, kitaplar okur, araştırmalar yapar, sonunda öğrenimini başarıyla tamamlar. Öğretmen, doktor, mühendis, yargıç veya subay olup amacına ulaşır. Edindiği bilgi, görgü ve deneyimle ülkesi ve milleti için yararlı çalışmalar yapar.

  Çalışan insanlar, geçimlerini rahatça sağlayabilirler. Başkalarına muhtaç olmadan yaşayabilirler. Ayrıca çalışıp elde ettikleri kazançla muhtaçlara yardım ederek onlara maddi destek sağlayabilirler. Topluma yararlı olabilirler.

  İnsan başarılı olmak için planlı ve çok çalışılmalıdır. Kendisi, ailesi, ülkesi ve milleti için yararlı işler yapmalıdır. Bunun yanı sıra Allah'a güvenmeli, kendisini başarıya ulaştırması için ona dua etmelidir.

  Başarılı olmak için derslerime düzenli olarak çalışırım. Ödevlerimi zamanında ve tam yaparım. Öğretmenlerimi iyi dinlerim. Ayrıca Allah'a dua eder ondan yardım dilerim. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş