Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

güzel bir yemek dua sı Yâ Rabbi! Başta Resûl-ü Ekrem (asm) Efendimiz in mübârek ruhları için hem cümle geçmiş enbiyâ-yı izâm Resûl-i Kirâm Hazerâtı’nın ruhları

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  güzel bir yemek duası

  Sponsorlu Bağlantılar
  güzel bir yemek dua

  Yâ Rabbi! Başta Resûl-ü Ekrem (asm) Efendimizin mübârek ruhları için hem cümle geçmiş enbiyâ-yı izâm Resûl-i Kirâm Hazerâtı’nın ruhları için. Ve bütün evliyâ, şühedâ ve sâlih kulların hem cümle mü’minîn ve mü’minâtın ruhları için.. Hem âbâ ve ecdâdımızın ruhları için. Dünyada kalan ehl-i îmânın sıhhat ve selâmeti için..


  Fahr-i Âlem (asm) Efendimiz’in şerefine bilcümle hayırlı olan matlûblarımızı an karîbü’z-zamanda, en hayırlı bir şekilde ihsân eyle. Maddi ve ma‘nevî rızıklarımıza bereketler ihsân eyle..

  Yâ Rabbenâ! Kendi kapından kendi hazinenden umum müslümanlarla birlikte helâl rızık bol bereketler ihsân eyle.. Ey bizi ni‘metleriyle perverde edip besleyen büyüten Sultanımız, Hâlikımız, Rabbimiz olan Hz. Allah, dünyada bize gösterdiğin ni‘metlerin, numunelerin ve gölgelerin, asıllarını ve menba‘larını âhirette bize göster. Ve bizi makarr-ı saltanatın olan cennetine celb et.

  Bizi bu çöllerde mahvettirme. Bizi huzuruna îmânla al. Bize merhamet et. Çünki sen Erhamu’r-Râhimînsin. Dünyada bize tattırdığın leziz ni‘metlerini cennette yedirmek bizlere nasîb eyle..

  Bizi yok olmak ve huzurundan kovmak gibi bir azab ile azab etme. Seni seven sana hamd edip şükreden şu mutî‘ ehl-i îmân kullarını başı boş bırakıp âhirette “Ne hâliniz varsa görün!” diye cehenneme sevk etme yâ Rabbi! Âmîn… âmîn… yâ Muîn…


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. yemek duası kısa anlamı
 3. Ramazan ayında yemek duası
 4. kısa yemek duası
 5. yemek duası nasıldır
 6. çocuklar için zevkli bir yemek duası
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş