Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Anlatımlı Bayan Örümcek Şal Modeli , Örümcek Şalın Yapılışı Yapılışı Örgüye on zincir çekerek başlayın zinciri uçlarından birleştirerek halka yapın. Üç zincir çekin tığa ip
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Anlatımlı Bayan Örümcek Şal Modeli , Örümcek Şalın Yapılışı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Anlatımlı Bayan Örümcek Şal Modeli , Örümcek Şalın Yapılışı
  Yapılışı

  Örgüye on zincir çekerek başlayın zinciri uçlarından birleştirerek halka yapın. Üç zincir çekin tığa ip dolayın halkanın içine batarak üç kerede çekin. Aynı işlemi tekrarlayın. Dört zincir çekin tığa ipi dolayarak halka içine batın üç kerede çekin. Aynı işlemi iki kez tekrarlayın. 1 örümcek yapın üzerine 1 örümcek daha yapın. Tığa ip dolayın halkanın ortasına batın üç kerede çekerek çıkın. Aynı işlemi 2 kez daha tekrarlayın. Dört zincir çekin tığa ip dolayarak halkanın içini üç kerede doldurun beş zincir çekip geri dönün tığa ip dolayın halkanın içine batarak üç kerede çekin. Aynı işlemi 2 kez daha tekrar edin. Dört zincir çekin tığa ipi dolayarak halka içine batın üç kerede çekin aynı işlemi iki kez daha yapın. bir örümcek yapın. Önceki örümceğin ortasına batarak sıkıştırın beş zincir çekin aynı noktaya batın sıkıştırın. Bir örümcek yapın. Tığa ip dolayın daha önce yaptığınız dört zincirin içine batın aynı şekilde doldurun (halkanın içine batarak üç kerede çekin. Aynı işlemi iki kez daha yapın. dört zincir çekin tığa ipi dolayarak halka içine batın üç kerede çekin aynı işlemi iki kez daha yapın) beş zincir çekin. Geri dönün tığa ip dolayın halkanın içine batarak üç kerede çekin. Aynı işlemi 2ki kez daha yapın. Dört zincir çekin tığa ipi dolayarak halka içine batın üç kerede çekin. Aynı işlemi iki kez tekrarlayın. Bu işlem kenarlarda şalın sonuna kadar devam edecek.
  bir örümcek yapın tığa ip dolayın önceki örümceğin ortasına batın (beş zincirle yapılan halkanın içine) üç kerede çıkın üç zincir çekin tığa ip dolayarak üç kerede çıkın üç zincir çekin. Tığa ip dolayarak üç kerede çıkın üç zincir çekin tığa ip dolayarak üç kerede çıkın. Bir örümcek yapın tığa ip dolayın kenara atlayın (dört zincirin içine daha önce yaptığınız kenar işlemlerini tekrarlayın). Beş zincir çekin dönün kenar işlemlerini uygulayın bir örümcek yapın beş zincirler yeni motiflerin başlangıç yeridir. Bu şekilde başlangıç ve kenarları oluşturduktan sonra bir sırada onaltı motif oluncaya kadar örgüye devam edin.

  Kenar oyası: Uzun kenarın uçundan ipi şala tutturun on zincir çekin ve zinciri biraz bol bırakın. Altı zincir çekin tığa dört kere dolayın bol deliğe batın dört ya da beş kerede çekin zincir boyunca aynı işlemi yedi kez yapın ve son ilmekleri tığ üzerinde toplayın. Sonuncusunu yaptıktan sonra tığ üzerinde topladığınız tüm ilmeklerin hepsini birden tek zincirde toplayın ve zinciri sıkıştırın.
  On zincir çekin biraz boşluk bırakarak kenara tutturun. Aynı işlemleri tekrar ederek şalın kenarını tamamlayın.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Çiçekli şal modeli örümcek figürlü şal modeli saçaklı şal modeli
 3. Örümcek Şal Örneği, Çok Şık Şal Örneği modeli, Şal Örneği Ve Yapılışı
 4. Zıplayan Örümcek, Örümcek Cinsleri, Zıplayan Örümcek Cinsi, Jumping Spider, Spider Picture
 5. Kolay örümcek örgü şal modeli
 6. Örümcek Modeli Şal Örgüsü Videolu Anlatımı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş