Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Sony Saatli Radyo Yeni Sony saatli radyo ile sabahlar çok neşeli... Çok özellikli yeni Sony ICF C717PJ saatli radyo , değişken açılı projektörü ile zamanı

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sony Saatli Radyo

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sony Saatli Radyo  Yeni Sony saatli radyo ile sabahlar çok neşeli...

  Çok özellikli yeni Sony ICF C717PJ saatli radyo, değişken açılı projektörü ile zamanı, duvara ya da tavana yansıtıyor, 5 adet doğal ses ile doğanın rahatlatıcı havasını yatak odanıza taşıyor ve ısı ölçeri ile odanın sıcaklığını göstererek, deliksiz bir gece uykusu çekmenizi sağlıyor. Ayrıca, dijital bir müzik çalara da bağlanabiliyor.

  Sony’nin yeni saatli radyosu, bir saatli radyodan çok daha fazlasını sunuyor. Nisan 2018 itibariyle satışa sunulan yeni Sony ICF C717PJ, kullanıcılarını, zor uyanılan sabahlara en zinde ve keyifli şekilde hazırlamak üzere tasarlanmış bir yardımcı gibi.

  Bu başucu radyosu, son derece kompakt tasarımı ve aynı zamanda zarif alüminyum dış yüzey kaplaması ile yatak odanıza hoş bir görünüm katıyor. Ayrıca, Sony’nin de projektörlü ilk radyosu olma özelliği taşıyor. Kullanıcı, sadece objektif modülünü istediği açıda çevirip, süper büyüklükteki zaman dilimini, dilerse duvara dilerse tavana yansıtabiliyor ve rahatlıkla saati görebiliyor.

  Çift alarm fonksiyonu ile oldukça geniş bir uyanma seçeneği sunuyor. Güne en güzel şekilde merhaba demek için kullanıcı, FM/AM dijital ayarlayıcı ile en favori radyo şovunu ayarlayabiliyor ya da iPod veya kişisel müzik çalarını, saatli radyosuna bağlayıp, en sevdiği zil sesleri ya da şarkılar ile güne başlangıç yapabiliyor.


  Rahatlamak için yeni bir yol mu arıyordunuz?

  Sony ICF C717PJ saatli radyo, tam da bu rahatlamayı sağlayabilmek için doğal dünyanın 5 farklı sesini, seçenek olarak sunuyor. Kullanıcılar, bu sayede uyanırken ya da uykuya dalmadan önce denizaltı dünyasının, dalgaların, dağdan akan derenin, yağmurun ya da kuş cıvıltılarının sesini seçerek, ya canlanıyor ya da dinginleşiyor.


  Oldukça büyük, parlak ve okunması kolay LCD ekran, son derece karizmatik, mavi arka aydınlatması ile çok şık bir görünüme sahip. Ekranın, gece ya da gündüz, günün her saati rahat bir görünüm için 4 farklı parlaklık kontrolü seçeneği bulunuyor.

  Aynı zamanda, odanın sıcaklığını gösteren bir ısı ölçere sahip olan Sony ICF C717PJ saatli radyo, yatmadan önce, en ideal ısıda, rahatlıkla uyuyabilmeniz için tüm hazırlıkları yapmanıza olanak tanıyor.  Pil mi bitti? Merak etmeyin problem yok!

  Pili bittiğinde ya da oldukça az kaldığında bile Sony ICF C717PJ saatli radyo, yedek pili sayesinde kullanıcının doğru ve istediği zamanda uyanmasını sağlıyor.


  alıntı

  __________________

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Radyo Nasıl Çalışır Radyo Dalgaları Nedir
 3. 14 şubat sevgiler günü radyo temaları, sevgililer günü radyo temaları, sevgililer için rad
 4. Marmaris Radyo Frekansları
 5. Manisa Radyo Frekansları
 6. Sony Ericsson D750i/K750i USB Driver
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş