Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Işıklar internetten açılıp kapanacak Legrand'ın yeni akıllı ev sistem i ile evdeki ışıklar internetten kapanıp açılabilecek. Elektrik tesisatı ve yapısal kablolama sistem leri alanında dünya

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Işıklar internetten açılıp kapanacak

  Sponsorlu Bağlantılar
  Işıklar internetten açılıp kapanacak


  Legrand'ın yeni akıllı ev sistemi ile evdeki ışıklar internetten kapanıp açılabilecek. Elektrik tesisatı ve yapısal kablolama sistemleri alanında dünya liderleri arasında yer alan Legrand, bu yıl Türkiye pazarına, IObL (In One by Legrand) akıllı ev sistemini dahil ediyor.

  Hızla ilerleyen teknolojik gelişmeler, gündelik yaşantılarda yerini alırken, IObL akıllı ev sistemini kullanıcılarla buluşturacak olan Legrand, teknolojiyi insan dokunuşu ile birleştiriyor. 'Kişiye özel' seçenekler ile sunulan sistem, kullanıcısına hayalindeki her şeyi tek bir tuş ile gerçekleştirme imkanı sunuyor. IObL fonksiyonları, Legrand'ın yeni anahtar priz serisi olan Galea Life ile piyasaya sunulacak.

  Galea Life'ın geniş ürün yelpazesi içinde pek çok farklı renk ve doku değişik mekanlarda kullanılabilme avantajı sağlıyor. IObL akıllı ev sistemi tek bir tuş ile aydınlatma, perde/ panjur kontrolü, ısıtma ve iklimlendirmeyi uzaktan kontrol etme gibi birçok özelliği ihtiyaçlar ve tercihler doğrultusunda kullanıma sunuyor.

  IObL akıllı ev sistemi ile donanmış ve tercihe göre senaryoların oluşturulduğu bir evde, evin tüm ışıkları tek bir tuş ile dünyanın bir ucundan internet üzerinden açıp kapanabiliyor. Ayrıca, system sayesinde evdeki gaz kaçağı, su baskını veya aniden çıkan bir yangından haberdar olunabiliyor.

  alıntı


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Trafik Lambalarında Hangi Işıklar Vardır
 3. SmartScreen Filtresini nasıl açılıp kapatılır
 4. seçim nedeniyle okullar erken mi kapanacak
 5. Öyle Bir Geçer Zaman ki Helvacı Helva Şarkısı,Öyle bir geçer zaman ki Necati Helvacı Helva
 6. Ayva Çiçek Açmış - Mavi Işıklar
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş