Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

FreeSpace™ 51 dış mekan (bahçe) hoparlörleri FreeSpace™ 51 dış mekan (bahçe) hoparlörleri Zemin üstü ve zemin içi uygulamalar için yüksek kaliteli açık hava hoparlörleri. Bahçenizde

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  FreeSpace™ 51 dış mekan (bahçe) hoparlörleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  FreeSpace™ 51 dış mekan (bahçe) hoparlörleri

  FreeSpace™ 51 dış mekan (bahçe) hoparlörleri

  Zemin üstü ve zemin içi uygulamalar için yüksek kaliteli açık hava hoparlörleri.
  Bahçenizde toprak içerisine gömerek varlığını bile unutacağınız, zor hava koşullarında dayanıklılığı test edilmiş mükemmel performansa sahip hoparlörlerimiz.

  Genel bakış
  Zeminden kulağınıza ulaşan mükemmel ses.

  Dış mekanda - özellikle bahçenizde - favori müziğinizle rahatlama fikrine bayılıyorsunuz. Ama bunu yaparken aynı zamanda hem kaliteli, hem de dilediğiniz yere koyabilme esnekliği sağlayan hoparlörler istiyorsunuz.

  Sizi duyuyoruz.

  BOSE® FreeSpace™ 51 hoparlörleri en iyi performansa sahip ve çok yönlü dış mekan hoparlörleridir. Havuza, güverteye veya bahçeye yerleştirebilirsiniz. Seçenekler sayısızdır.

  FreeSpace™ 51 hoparlörleri bahçe yeşilliği ile uyumludur, bu nedenle zorlukla farkedilirler. Ancak, sesi 360º derece ile verdiklerinden her yönden kaliteli bir sesin keyfine varabilirsiniz.

  BOSE® kalitesinde ses ve dayanıklık.

  Ayağınızın dibine yerleştirilen bir hoparlörün nasıl olup da bu kadar temiz ve doğal ses sağladığını merak edebilirsiniz. FreeSpace™ 51 hoparlörler, 360 derece ses yayımına imkan veren istisnai şekilde geniş kapsama alanı sağlar. Sağlam, hava geçirmez kasa ve aşağı doğru ses veren 11,4 cm.lik Tüm frekans hoparlörler, zorlu koşullara yıl boyunca ses verecek şekilde dayanıklıdır. Favori müziğinizi seçin, ve onun önemsiz görünen nüanslarının, dış mekanda ne kadar belirginlik kazandığını görün.

  Bir merkezi yerleştirilmiş bağlantı noktası dış mekanda sesin derinlik ve zenginliğini korumasını sağlayan düşük-frekans performansını geliştirir. Ve bu bağlantı noktası üzerindeki bir Kubbeli kanal ızgarası dinleme alanına yüksek frekans tonları yansıtır. Bu özelliklerin tümü, iç mekanda beklediğiniz ses kalitesi ile dış mekanda ihtiyaç duyduğunuz dayanıklılığı birleştirir.

  Eşsizliği ayrıntılarda gizlidir.

  FreeSpace™ 51 hoparlörlerinin esnekliği onları kısmen zemine gömmenizi veya sert zeminlere kolaylıkla monte edebilmenizi sağlar. Bu hoparlörün tabanı, sağlam ve güvenli yerleştirme için üç ayrı montaj deliğine sahiptir. Tabanın altındaki yivler kabloları düzgün şekilde içeri sokmanızı sağlar. Böylece, kablolar ezilmez ve güverte veya veranda üzerinde profesyonel görünümlü basit bir kurulum sağlanır.

  Kılı kırk yaran tasarım ve doyurucu performans ile, FreeSpace™ 51 hoparlörler, dış mekanda müzik dinleme zevki için ideal seçimdirler.

  Basit bir genişletme çözümü

  Eğer bir LIFESTYLE® sistemine sahipseniz, FreeSpace™ 51 hoparlörlerinizi SA-3 amplifikatörü ile besleyebilir ve sisteminizin performans ve keyfini bahçenize veya havuzunuza taşıyabilirsiniz. LIFESTYLE® sisteminizle daha fazlasını yapmak mümkündür, ve SA-3 amplifikatörü ve 251® hoparlörleri ile, bu daha kolay olamazdı.

  Beş yıl - garanti.

  Bu performans ve güvenilirlik 5 yıllık bir sınırlı garanti ile taçlandırıldı.

  Özellikler
  Dış etken korunaklı kasa
  Hoparlörlerin sürekli ve güvenilir performans gösterirken dış mekanın yıl boyunca süren zorlu koşullarına dayanmasını sağlar. 160kg basınca dayanıklıdır.

  Kablo oluğu
  Hoparlörün kendi kabloları üzerinde gezinmesini engeller ve güverte, veranda ve diger düz zeminlerde profesyonel görünümlü kurulum imkanı sağlar.

  Merkezi kanal tasarımı
  Bas seslerde, özellikle derinliği ve frekans genişliğini arttırarak daha temiz ve net performans sağlar.

  Montaj delikleri
  Sert zemine veya toprağa, kolay, sağlam ve güvenli montaj sağlar.

  Özel tasarlanmış kabin
  BOSE® mühendisleri tarafından çok özel olarak geliştirilmiş bu tasarım sayesinde dekorotiflik ve kolay montaj imkanının yanı sıra gereçeğe yakın sesin dış mekanda bile edilebilmesi mümkün olmuştur.

  Polymer lif kasnak
  Yüksek verimlilik sağlar, gerçeğe yakın ses verirken hoparlörün dış etkenlerden etkilenmesini önler.

  Yeşil hoparlör kabini
  Bahçe yeşili ile uyumlu.

  Teknik Özellikler
  Boyutlar (yükseklik x çap):

  Her hoparlör • 38 x 37cm • 5,4kg

  Kutu İçeriği

  2 hoparlör
  4 kablo kıskacı

  251® dış mekan hoparlörleri

  En zarif dış mekan hoparlörlerimiz.

  Her türlü hava koşulunda geniş dinleme alanlarında mükemmel stereo ses vermek üzere dizayn edilmiş en iyi dış mekan hoparlörümüzdür.

  Havuz kenarı, teras, balkon, tekne ve benzeri her türlü alanda ve en kötü hava şartlarında kullanılabilir.

  Genel bakış
  Aradığınız performans. İhtiyaç duyduğunuz güvenilirlik.

  Ödüllü BOSE® 251® hoparlörleri dış mekanda yeni bir performans ve güvenilirlik standardına sahiptir. Articulated Array hoparlör tasarımı sesi daha geniş bir dinleme alanına yayar. Ek olarak, ABD patentli çok odalı bas kasası duyulabilir bozulma olmaksızın, küçük bir tasarımdan tam ve derin bas sağlamaya imkan tanır.

  BOSE® dış mekan testinden geçirilmiştir.

  Kar, yağmur, tuz ve ekstrem sıcaklıklara dayanacak şekilde üretildi ve test edildi, bu hoparlörler çoğu klasik dış mekan hoparlörünün – ve pek çok iç mekan hoparlörünün – yakalayamayacağı performans ve güvenilirliği sağlarlar. Hava geçirmez montaj destekleri ve donanımı kolay kurulum sağlamaya yöneliktir.

  Basit bir genişletme çözümü

  Eğer bir LIFESTYLE® sistemine sahipseniz, 251® hoparlörlerinizi SA-3 amplifikatörü ile besleyebilir ve sisteminizin performans ve basitliğini bahçeye veya havuza taşıyabilirsiniz. LIFESTYLE® sisteminizle daha fazlasını yapmak mümkündür, ve SA-3 amplifikatörü ve 251® hoparlörleri ile, bu daha kolay olamazdı.

  Beş yıl - garanti.

  Bu performans ve güvenilirlik 5 yıllık bir sınırlı garanti ile taçlandırıldı.
  Özellikler
  13.34cm özel bas hoparlör
  Zorlu koşullara karşı dirençli, yüksek kaliteli bas röprodüksiyonu sağlar.

  6.35cm twiddler hoparlör
  Orta ve yüksek frekanslarda zorlu koşullara karşı dirençli, yüksek kaliteli ses röprodüksiyonu sağlar.

  Dayanıklı aksam
  Dış mekan veya denizcilik ortamlarına yerleştirmeye imkan verir.

  İki adet 6.35cm hoparlörlü articulated array hoparlör tasarımı
  Merkezden uzakta otursanız dahi gerçeğe yakın net ve temiz ses teminini sağlar.

  Özel kabin
  Zorlu koşullara karşı artırılmış dayanıklılık.

  SYNCOM® kompüter test onayı
  Ses endüstrisinde, kalite ve güvenilirlik açısından en yüksek seviyeden bir testten yararlanır.

  Teknik Özellikler
  Boyutlar (Y x G x D) • Ağırlık:

  Her hoparlör • 34,3 x 14,6 x 20,3cm • 3,6kg

  Kutu İçeriği

  2 hoparlör
  2 ayak
  Montaj bilgisi (8 vida ve 8 dübel)
  6 yapışkanlıklı lastik ayak
  4 askı vidası

  151 SE dış mekan hoparlörleri

  Genel bakış
  En küçük BOSE® dış mekan hoparlörleri ile her yerde müziğin keyfini çıkarın.

  En popüler dış mekan hoparlörlerimizin şimdi yeni bir görüntüsü, geliştirilmiş performansı ve yeni bir dayanıklılık seviyesi var. Articulated Array hoparlör tasarımı sayesinde STEREO EVERYWHERE® hoparlör performansı ile sürekli dinleme deneyimi. Veranda, havuz, bahçe ve hatta deniz taşıtınızın etrafında gezinirken dahi tam stereo sesin keyfini çıkarın. Şık kabinlerle evinizin çizgilerine uygun hoparlör tasarımı.

  Müziği bırakmadan evden çıkın.

  İster bir gün ortası pikniği, ister yıldızlar altında bir ev konseri olsun, 151 dış mekan hoparlörleri istediğiniz tam stereo sesi size sağlar. Verandada ızgara yaparken de, bahçede ufak tefek işlerle uğraşırken de aynı zengin sesin tadını çıkaracaksınız.
  Her bir hoparlörün içerisinde 6,35cm tüm frekans hoparlörleri bulunmaktadır ve bunlar Articulated Array hoparlör tasarımı ile ayarlanmıştır. Bu, klasik hoparlörlerin sağladığından çok daha geniş bir alanda sürekli ses sağlayan STEREO EVERYWHERE® hoparlör performansı sağlar. Yalnızca sesin en iyi çıktığı "küçük köşenizde" değil, istediğiniz her yerde müzik dinleme özgürlüğüne sahipsiniz.

  Hava, kalite ile aranıza giremez.

  On yıldan daha uzun süredir, BOSE® dış mekan hoparlörleri en zorlu doğa koşullarına karşı durdu. Kara, yağmura, tuza ve -40ºC ila 70ºC arasındaki ekstrem sıcaklıklara karşı BOSE® dış mekan testinden geçirildiler. Onları, denizcilik endüstrisi standartlarını, 1.200 saatle ikiye katlayan tuz-sis testlerinden geçirdik. Ve sağlamlıklarının altını çizmek için, onlara beş-yıllık devredilebilir sınırlı garanti verdik.

  İç mekan veya dış mekanda, önemli olan stildir.

  Dış mekan hoparlörleri, evinizdeki ile aynı özellikleri yansıtmalıdır. Bose 151 hoparlörleri, saçak, pergole ve çatı hatları ile düzgün şekilde uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Şık, kompakt kabinler, dış ortamınızın kolaylıkla bir parçası haline dönüşürler. Yeni, ayarlanabilir, aparatlar sayesinde, hoparlörlerinizi dikey veya yatay şekilde, tercihinize bağlı olarak asabilirsiniz.

  Bose LIFESTYLE® sisteminizi dış mekanda genişletin.

  LIFESTYLE® sistemi sahipleri müziklerini 151 SE hoparlörleri ve bir LIFESTYLE® SA-2 stereo amplifikatörü ile dışarı taşıyabilirler. Bu amplifikatörler herhangi bir LIFESTYLE® sistemine kolaylıkla bağlanırlar ve en sevdiğiniz iç mekan dinlemesini verandaya, havuza veya terasa taşırlar.

  Beş yıl - garanti.

  Bu performans ve güvenilirlik 5 yıllık bir sınırlı garanti ile taçlandırıldı.
  Özellikler
  6.4cm özel tüm frekans hoparlör
  Zorlu koşullara karşı dirençli, yüksek kaliteli ses performansı sağlar.

  Articulated Array hoparlör tasarımı
  Özel tasarımla yerleştirilmiş hoparlörler sayesinde geniş bir alanda sürekli ve kaliteli ses dinleme imkanı sunar.

  BOSE® STEREO EVERYWHERE® hoparlör performansı
  Geleneksel hoparlörler gibi, sadece küçük bir alanda değil, oda içinde neredeyse dilediğiniz her yerden zengin stereo ses sağlar.

  Dayanıklı aksam
  Dış mekan veya denizcilik ortamlarına yerleştirmeye imkan verir.

  Kanal tasarımı
  Bu çok özel mühendislik harikası tasarım sayesinde bas hoparlör ve kanal tam uyuşarak mükemmel bir ses teminini sağlar. Özellikle yüksek volümde bile temiz ve derin performans sağlar.

  Montaj imkanı
  İsterseniz yatay, isterseniz dikey olarak monte edebilirsiniz.

  Özel kabin
  Zorlu koşullara karşı artırılmış dayanıklılık.

  SYNCOM® kompüter test onayı
  Ses endüstrisinde, kalite ve güvenilirlik açısından en yüksek seviyeden bir testten yararlanır.

  Teknik Özellikler
  Boyutlar (Y x G x D) • Ağırlık:

  15,5 x 23,1 x 14,9cm

  Kutu İçeriği

  2 hoparlör

  2 montaj ayağı
  2 ayak vidası
  10,8cm lock washers
  2 #8 lock washers
  4 0,6 x 1,4cm ayağı hoparlöre bağlama vidası

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Bahçeniz sezona hazır mı, bahçe balkon, bahçe mobilyası , şık bahçeler için, bahçe dekoras
 3. Bahçe Dekorasyonu- Bahçe Düzenleme Nasıl Olmalı
 4. Ölümsüzleşen Bahçe Özeti - Ölümsüzleşen Bahçe Tanıtımı
 5. 70'li Yıllarda İç Mekan Tasarımları
 6. Tekne Hoparlörleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş