Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

çekici erkek olmanın yolları , çekici erkek nasıl olunur , çekici erkek olmanın sırları Çekici olmanın yolları - Erkekler için çekici olmanın yolları İngiltere’de yapılan

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  çekici erkek olmanın yolları,çekici erkek nasıl olunur,çekici erkek olmanın sırları

  Sponsorlu Bağlantılar
  çekici erkek olmanın yolları,çekici erkek nasıl olunur,çekici erkek olmanın sırları

  Çekici olmanın yolları - Erkekler için çekici olmanın yolları

  İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre erkeği fiziksel özelliklerinin değil karşısındakinin doğrudan gözünün içine bakmasının ve gülümsemesinin çekici kıldığı ortaya çıktı.

  Her şeyin gözlerde olduğunu belirten araştırmacılar bir kişinin gözlerinin içine bakmanın kişiyi daha da çekiciği kıldığını belirtiyor.

  Aberdeen Üniversitesi Yüz Araştırmaları Laboratuvarı tarafından yapılan araştırma çekiciliği simetrik yüzlerin kadınlarda büyük kalçaların ve erkeklerde güçlü çene hatlarının tercih edilmesi gibi fiziksel özelliklere bağlayan önceki çalışmalara meydan okuyor.

  “Royal Society of Proceedings” dergisinde yayımlanan araştırmayı yapanlardan doktor Claire Conway “Göz içine bakmak ve gülümsemek sizi daha çekici yapıyor” diye konuştu.

  Conway ve meslektaşları araştırmalarında çekicilikte göz etkisini yüz ifadelerini ve cinsiyeti analiz etti. Araştırmaya katılanların mutlu yüzlerdengözlerinin içine doğrudan bakanlardan ve karşı cinsten daha çok etkilendiği tespit edildi.

  Çekici yüz özelliklerine örnek verilmesi istendiğinde birçok kişinin sağlıklı görünen cilt ve güçlü bir çene hattı gibi fiziksel özellikleri aklına getirdiğini belirten araştırmacılar bu noktada gözün içine bakmanın da çekicilik için önemli olduğunu göstermek istediklerini ifade etti.

  Doğrudan göze bakanların kaçamak bakış atanlardan daha çekici olduğunu belirten araştırmacılar bunun çekiciliğin yalnızca fiziksel güzellik olmadığını gösterdiğini bildirdi.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Forum Avatarları, Bayan Avatarları, Erkek Avatarları, Muhteşem Avatarlar, Çekici Avatarlar
 3. Geçmişten Geleceğe Erkek Takı Modası, Erkek Yüzükler, Erkek Küpeleri, Erkek Kolyeleri, Erk
 4. 2018 Hatemoğlu Erkek Kolleksiyonu 2018 Erkek Giyim Modası, Erkek Şıklığı, Erkek Modasında
 5. Desigual 2018 Erkek koleksiyonu, Tarzı Olan Beylere, Karizmatik Erkek Kıyafet Modelleri, Ş
 6. 2018 Erkek Sonbahar Kıyafetleri erkek gömlekleri - erkek kazakları - erkek hırkaları - erk
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş