Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Mutfak dekorasyon u nasıl yapılır Mutfak dekorasyon u yapmaya karar ver din iz. Bunu en doğru nasıl yapmanız , nelere dikkat etmeniz gerektiğiniz çok iyi

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Mutfak dekorasyonu nasıl yapılır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Mutfak dekorasyonu nasıl yapılır


  Mutfak dekorasyonu yapmaya karar verdiniz. Bunu en doğru nasıl yapmanız, nelere dikkat etmeniz gerektiğiniz çok iyi belirlemeniz gerekli.

  Mutfağınızı dekore ederken hem şıklığına hem de kullanımına önem vermelisiniz. Mutfak dolaplarının modelini ve rengini belirlerken mutfağın ne kadar ışık aldığına ve büyüklüğüne bakarak karar vermelisiniz.


  mutfak dekorasyon

  Mutfak dekorasyonunda küçük ve az ışık alan mutfaklarda asla koyu renk mutfak dolaplarını tercih etmemelisiniz. Çünkü bu az ışık alan ve küçük olan mutfağınız çok kasvetli ve olduğundan daha küçük görünecektir. Küçük mutfaklar dekore ederken açık renk mutfak dolaplarını tercih etmeniz çok doğru bir tercih olur. Hem aydınlık hem de geniş gösterecektir. Ayrıca dolaplarınızın içini daha aktif kullanmak isterseniz bol çekmece ve raflı modeller bir çok eşyanızı almasını sağlayacağından küçük mutfağınızda daha rahat kullanım alanı yaratmış olursunuz.


  mutfak dekorasyonu resimli

  Büyük mutfakların dekorasyonunda renk seçeneği daha geniş olacaktır. Ayrıca mutfağınızın şekline uygun ara tezgah koyma şansınızda olabilir. Tezgahınızın altına yaptıracağınız mutfak masası daha aktif yer yaratmanızı sağlayacaktır.

  Mutfak dekorasyonunda farklı renk kombinasyonuyla çok şık ve göz alıcı mutfaklar yaratabilirsiniz. Bu sayede hanımların en çok vakit harcadıkları yer olan mutfaklarda daha mutlu vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Evinize gelen konuklarınızın dikkatini çekebilirsiniz. Örneğin bordoyla krem ya da metalik renkler çok şık br hava yaratabilirsiniz. Ya da siyahın vazgeçilmez asaletiyle beyazın saflığını bir araya getirebilirsiniz. Daha spor ve dinamik mutfak dekorasyonunda canlı renkleri kullanabillirsiniz. Mesela fıstık yeşili, turuncu, kırmızı gibi renkleri kullanarak mutfağınıza daha spor ve cıvıl cıvıl bir atmosfer yaratabilirsiniz.


  mutfak dekorasyon örnekleri

  Mutfak dekorasyonunda kullanacığınız objelerde mutfağınızı şık ve hareketli görünmesini sağlar.

  Mutfak dekorasyonunda yapılılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar;

  *Feng Shui felsefesine göre ateşle su elementini birarada kullanılmaması gerektiğidir.
  *Ocağın bulunduğu duvarda asla pencere kullanılmamalıdır.
  *Mutfağınızın yeri asla arka tarafta karanlık boşluğa bakmamalı.
  *Mutfağın karşısında tuvaletin olmamasına dikkat edin.
  *Mutfak kapısı karşısında merdiven olmamalıdır.  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Güzel Mutfak Dekorasyonu
 3. Ev Dekorasyonu Mutfak
 4. 2018 Mutfak Dekorasyonu
 5. Mutfak Takımları, Ev Dekorasyonu
 6. Mutfak Dekorasyonu Ev Tasarımı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş