Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Aksesuarlar dekorasyon u nasıl zenginleştirir? Ev dekorasyon unun vazgeçilmez tamamlayıcıları olan aksesuarlar , her zaman gözde unsurlar olarak önemlerini koruyor. Önemli olan , aksesuarları belli

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Aksesuarlar dekorasyonu nasıl zenginleştirir?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Aksesuarlar dekorasyonu nasıl zenginleştirir?  Ev dekorasyonunun vazgeçilmez tamamlayıcıları olan aksesuarlar, her zaman gözde unsurlar olarak önemlerini koruyor.
  Önemli olan, aksesuarları belli bir amaca yönelik olarak doğru ve işlevsel kullanmak.

  Bunun yanı sıra evde var olan ve artık kullanmadığınız çeşitli objeleri, tarzlarını değiştirerek, boyayarak ve farklı amaçlara yönelik olarak hazırlayabilir, böylece yeni ve farklı aksesuarlar yaratabilirsiniz.

  "Aksesuarları evimde nasıl daha işlevsel kullanırım" diyorsanız, bu önerilere kulak vermelisiniz...

  * Boş kalan köşeleri, tercihen içinde canlı bitkilerin olduğu bir saksıyla, çeşitli boyutlardaki çerçevelerle ya da tarzınıza uygun bir sandaye ile doldurabilirsiniz. Bu durumda seçeceğiniz aksesuarın ebatlarının mekanla uyumlu olmasına dikkat edin.

  * Ne miktarda ve nasıl aksesuarlar kullanacağınız, yaratmak istediğiniz tarz ve atmosfere bağlıdır. Bu yüzden öncelikle ne tür bir dekorasyondan hoşlandığınıza karar vermelisiniz. Örneğin modern bir dekorasyondan hoşlanıyorsanız, sade ve yalın aksesuarlar seçmelisiniz.

  * Eğer kendinizi etnik, otantik ya da egzotik gibi herhangi bir tarzla sınırlandırmak istemiyorsanız, aksesuar seçerken sizin için değerli olan objeleri tercih etmelisiniz.

  * Öncelikle aksesuar kullanmak istediğiniz odayı dikkatlice inceleyip neler yapmak istediğinize karar verin. Bir parça renklilik ve canlılık katmak, ölü noktaları kapatmak ya da görsel bir ağırlık katmak istediğinizde, işe büyük obje ve aksesuarları yerleştirmekle başlayın. Ardından gerekli gördüğünüz yerlere küçük aksesuarlar koyun.

  * Renkli ve havai şeylerden hoşlanıyorsanız, hareketsiz bulduğunuz yerlere küçük aksesuarlar koyabilirsiniz.

  * Kanepeniz ne tarz olursa olsun; üzerine koyacağınız birkaç yastık veya bir şal onu çok daha zarif gösterecektir. Aksesuarları sadece satın almak durumunda değilsiniz. Örneğin eski ahşap bir masanın ayakları, mükemmel şamdanlar yapmak için idealdir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sanat Etkinlikleri İnsanı Nasıl Zenginleştirir
 3. Sanat Etkinlikleri İnsanı Hangi Yönlerden Zenginleştirir
 4. Namaz gönül dünyamızı nasıl genişletir ve zenginleştirir?
 5. 2018 Ev Dekorasyonu Nasıl
 6. Mutfak dekorasyonu nasıl yapılır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş