Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Yerden ısıtma sistem i , Yerden ısıtma sistem i Maliyeti , yer kaloriferi , Yerden Isıtma Sistem i Avantajları duyulduğu zamandan itibaren olumlu tepkiler alan

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yerden ısıtma sistemi, Yerden ısıtma sistemi Maliyeti, yer kaloriferi, Yerden Isıtma Sistemi Avantajları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yerden ısıtma sistemi, Yerden ısıtma sistemi Maliyeti, yer kaloriferi, Yerden Isıtma Sistemi Avantajları

  duyulduğu zamandan itibaren olumlu tepkiler alan yerden ısıtma sistemleri sonraları farklı eleştiriler almış olsa da sistem kendini iyi yönde geliştirdi. Yerden ısıtma sistemi diğer adıyla yer kaloriferi yerin altına döşenir ve sıcak suların borulardan geçmesiyle ısı elde edilir. Tabi zemin altına döşenmesi bozulursa ne olur sorularını da gündeme getirmiş olsada sistemde kullanılan tüm malzemeler oldukça kaliteli ve güvenilir olarak üretilmektedir. Bir de size sağladığı rahatı düşünürseniz ve uygulandığı alanlardaki başarılı sonuçlar sistemi gözde bir hale getirdi.
  Sistem çok yüksek sıcaklıkta çalışmıyor. Yani toz havalanması mümkün değil ve sağlık açısından da herhangi bir problem teşkil etmiyor. Diğer ısınma sistemleri veya kaloriferler dekorasyonda büyük engeller teşkil edebilir. Evin büyük bir alanını kapladığından hareket alanlarını daraltıyor. Evimizi onlara göre dekore etmek zorunda kalıyoruz.
  Sistemin Avantajları:
  -Kullanımı çok kolaydır.
  -Isınma kolaylığı sağlar.
  -Döşenmesi çok kolaydır.
  -Bakımı zahmetsizdir.
  -Evinizde daha fazla hareket alanı sağlar.
  -Enerji tasarrufu açısından avantajlıdır.
  -Maliyeti çok fazla değildir.
  -Bütün yapılara uyum sağlar.
  Yerden Isıtma Sisteminde Enerji Kullanımı:
  Sistemde bütün yakıt çeşitleri kullanılabilir. Kombi yada kazan kullanımı çok rahattır. İstediğiniz zaman açıp, istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
  Yerden ısıtma sistemi yani yer kaloriferi ev inşaat halindeyken döşenir. Tabiki inşaatı bitmiş binalarda da zemin sökülerek döşenebilir. Zeminde yada yerden ısıtma sisteminde yenileme yapılacağı zaman hiçbir şeyin sökülmesine gerek yoktur. Sistemde ısı önce havayı sonra da insan vücudunu ısıtmaktadır. En sağlıklı ısınma yoludur. Ayrıca en ekonomik ısınma yoludur.


  Sistemin Maliyeti:  Odanın büyüklüğüne ve uygulama alanına göre değişmektedir. Aynı zamanda sistemin sadece zemini ısıtmak içinmi ortamı ısıtmak içinmi olduğu önemlidir. Örneğin: 100 metrekarelik kapalı alanda ikiyüz elli- üçyüz elli TL aylık ödenir. Beşyüz elli akıllı zaman saatli termostat kullanılırsa yedi gün yirmi dört saatlik bir programlama yapılırsa kullanılmayan alanlarda sistem boşuna çalışmamış olur. Bu da hem enerji tasarrufu sağlar, hem de işletim maliyetini düşürür.  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İshak Paşa Sarayı Isıtma Sistemi
 3. Rüyada Bi Yerden Atlamak
 4. rüyada bi yerden kaçmak
 5. Osmanlılarda Toprak Sistemi, Osmanlılarda Toprak Sistemi nasıldı, Osmanlı Devletinde Topra
 6. Kılıç Balığının Gözündeki ısıtma Sistemi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş