Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Footbo City Oyun u Facebook Footbo City nasıl Oynanır Footbo City Oyun u Nedir Nasıl Oynanır Facebook Footbo City oyun u hileleri Dünyanın en

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Facebook Footbo City Oyunu, Facebook Footbo City nasıl Oynanır, Facebook Footbo City oyunu hileleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Facebook Footbo City Oyunu


  Facebook Footbo City nasıl Oynanır
  Footbo City Oyunu Nedir Nasıl Oynanır
  Facebook Footbo City oyunu hileleri  Dünyanın en çok üyesi olan sosyal paylaşım sitesi Facebook’da Farm Ville’den sonra yeni bir oyun çılgınlığı daha başlıyor. Üstelik bu oyun Türkiye’ye özel. Facebook’ta tarla ekenler şimdi de futbol şehri kuracak. İşte ayrıntılar:

  Turkcell, Türkiye’de sosyal oyun alanında geliştirilen ilk ve tek futbol menajerlik ve şehir kurma oyunu Footbo City’yi futbolseverlerin beğenisine sundu.

  Oyunda amaç, gelir-gider dengesini ayarlamak, takımı ve şehri geliştirerek en fazla taraftara sahip en iyi takım olmak. Oyuncular zafere giden yolda, takıma ve şehre yatırım yapmak, arkadaşlara meydan okumak, amigolar, casuslar aracılığıyla rakip şehirlerden taraftar koparmak ile oyuncuların antrenman programını ayarlamak gibi yöntemlere başvurabiliyor. Bu sayede arkadaşlarıyla hem rekabet içine girerken hem de sosyalleşme imkanı buluyor.

  Grafikleri ve ayrıntılı oyun planıyla bağımlılık yaratan Footbo City'nin en ilgi çekici yönlerinden biri, gerçek hayata paralellik. Oyun, gece-gündüz aydınlatmasıyla doğal bir ortam yaratıyor ve derbi haftalarına özel sürprizler futbol coşkusunu sanal dünyadaki yeşil sahalara aktarıyor. Üstelik oyunun içinde yer alan 'Footbo Tahmin' bölümünde her hafta 1. lig maçlarının sonuçlarını tahmin ederek Footbo nakit kazanmak mümkün. İlerleyen günlerde daha pek çok özelliğin ekleneceği oyuna Facebook'ta Footbo City Facebook'ta, footbo.com'da ise Footbo - GiriÅŸ adresi üzerinden ulaşılabiliyor.

  Facebook footbo city oynamak için tıklayınız

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Facebook arka plan rengini değiştirme, Facebook arka plan rengi nasıl değiştirilir, Facebo
 3. Facebook Hileleri facebook özellikleri, Facebook Bazı bilinmeyen özellikleri ve Hileleri
 4. Facebook Brain Buddies Hileleri, Facebook Brain Buddies zeka oyunu
 5. Gta Vice City Playstation 2 Hileleri
 6. Gta,Gta 2,Gta 3,Gta Vice City Ve Gta San Andreas Oyun Hileleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş