Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook video ile arama nasıl yapılır Facebook ’ta Görüntülü sohbet nasıl yapılır Facebook ’ta Görüntülü chat nasıl yapılır Facebook 'ta Video araması özelliğini kullanmak için

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Facebook’ta Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Facebook video ile arama nasıl yapılır
  Facebook’ta Görüntülü sohbet nasıl yapılır
  Facebook’ta Görüntülü chat nasıl yapılır


  Facebook'ta Video araması özelliğini kullanmak için üyelerin ayrıca bir program yüklemesi gerekmiyor. Bir seferlik yapılan kurulumdan sonra, tek bir tıkla kullanıcılar arkadaş listesinde yer alan ve o sırada çevrimiçi olan kişilerle anında görüntülü sohbet edebiliyor. Görüntülü arama çağrısı yapılan kişiden cevap gelmemesi durumunda, çağrıyı yapan kişi aradığı kişiye görüntülü mesaj bırakabiliyor. Dahili veya harici kamerası olmayan kişiler de görüntülü görüşmeye sesleriyle katılabiliyor.

  Facebook’ta görüntülü görüşme servisini başlatmak için Facebook sayfasına gidin ve “Get Started” veya “Kullanmaya Başla” butonuna tıklayın. Bundan sonra karşınıza çevrimiçi olan arkadaşlarınızın listesi gelecek. Arkadaşlarınızdan birini seçip arama yapmaya başlayabilirsiniz. Tabii, yukarıda belirttiğimiz gibi, öncelikle karşınıza küçük bir video arama uygulamasını kurmanız gerektiğini hatırlatan bir bildirim ekranı çıkacak. Bu ekrandaki yönergeleri takip ederek küçük uygulamayı kurduktan sonra karşı tarafa arama isteği iletilecek.

  Görüntülü görüşme başlamadan önce karşı tarafın da küçük uygulamayı kurması gerekecek. Karşı taraf uygulamayı kurduktan sonra sizin tarafa doğru bir arama yapacak ve sizden cevap vermenizi isteyecek. Siz cevap verdikten sonra da görüntülü görüşme başlamış olacak.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Facebook İşaretleri, Facebook İşaretleri Nasıl Yapılır, Facebook İfade İşaretleri Hangi tu
 3. Kötü Bir Konuşma Nasıl Yapılır Hakkında Bilgi
 4. facebook etiketleme nasıl yapılır, Facebookta resme birini etiketleme, Face'de resim ü
 5. Facebook Görüntülü Sohbet Nasıl Yapılır?
 6. Facebook Duvar Gizlilik Ayarları, Facebook Duvar Ayarları Nasıl Yapılır, Facebook Duvar Te
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş