Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Cinsiyet Belirleme Testi Intelligender Boy or Girl Anne -baba adayları , artık bebeklerinin cinsiyetini öğrenebilmek için 16-20 hafta beklemek zorunda değil. Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılan

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Cinsiyet Belirleme Testi Intelligender Boy or Girl

  Sponsorlu Bağlantılar
  Cinsiyet Belirleme Testi Intelligender Boy or Girl

  Anne-baba adayları, artık bebeklerinin cinsiyetini öğrenebilmek için 16-20 hafta beklemek zorunda değil. Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılan ve artık Türkiye'de de temin edilebilen ''Cinsiyet Belirleme Testi (Intelligender Boy or Girl)'' ile gebeliğin 10. haftasında bebeğin cinsiyeti öğrenilebiliyor.


  ABD'de 2006 yılından bu yana kullanılan ve gebeliğin 10. haftasından itibaren uygulanabilen basit bir idrar testi ile 10 dakika içinde sonuç alınabiliyor. Hastaneye ya da hekime gitmeden evde uygulanabilen test, eczanelerden temin edilebiliyor. Test, 99 TL'den satışa sunuluyor.

  Cinsiyet belirleme testi, Amerika, Rusya, Avusturya, Meksika, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Ürdün, Mısır, Kuveyt, Lübnan, Katar, Suudi Arabistan, Suriye başta olmak üzere birçok ülkede satılıyor.

  NASIL UYGULANIYOR?
  ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onaylı olan test ile yüzde 80 oranında doğru yanıt elde ediliyor. Amerika'da bir şirketin geliştirdiği test, şu şekilde uygulanıyor:

  Teste başlamadan önce kullanılacak yüzeyin idrarın dökülmesine karşı korunması ve beyaz bir zemin olması öneriliyor. Uygulama için sabah uyanıldığındaki ilk idrar gerekiyor. Testin içindeki bardağın yarısı anne adayının ilk idrarı ile dolduruluyor. Ardından kutudan çıkan üst kapağındaki küçük bir delik test bardağı alınıyor ve üstündeki yapışkan bir kenara konularak, anne adayının idrarı şırınga ile alınarak test bardağının içine enjekte ediliyor. Uygulama sonrasında derhal yapışkanla cihazın üstü kapatılıyor ve 10 saniye çabuk dairesel hareketle çevriliyor. Test bardağının kesinlikle çalkalanmaması gerekiyor.

  KIZ MI ERKEK Mİ?
  İşleme başlamış olan test kabının, beyaz bir kâğıt veya beyaz bir düz tabak üzerine yerleştirilmesi öneriliyor. Yaklaşık 10 dakika sonra test kavanozundaki karışımın rengi nefti yeşil veya bulutlu yeşil rengine dönerse ''erkek'', daha derin sarı veya turuncu renk alırsa ''kız'' oluyor.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Justin Bieber rich girl çeviri, Justin Bieber rich girl şarkı sözleri
 3. 2018 Sevimli Baby Girl Ayakkabıları, Cute Baby Girl Shoes, Şirin Bebek Ayakkabıları, 2018
 4. İnternet hız testi, adsl hız testi
 5. Azimut Belirleme Yöntemleri - Azimut Belirleme Nedir
 6. Cinsiyet Belirleme
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş