Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

GELİN BAŞI , GELİN SAÇI VE GELİN DUVAĞINIZ HAKKINDA İPUÇLARI Gelinlikten sonra en önemli konu saçınızı nasıl yapacağınızdır. Geleneksel olarak taşlı ve çiçeklerden yapılmış taçlar

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Gelin Başı, Gelin Saçı Ve Gelin Duvağınız Hakkında Ipuçları

  Sponsorlu Bağlantılar
  GELİN BAŞI, GELİN SAÇI VE GELİN DUVAĞINIZ HAKKINDA İPUÇLARI

  Gelinlikten sonra en önemli konu saçınızı nasıl yapacağınızdır. Geleneksel olarak taşlı ve çiçeklerden yapılmış taçlar takılır ama görünüşlerini biraz zenginleştirebilirsiniz:
  Bir gül çemberi, papatyalardan yapılmış bir taç, bir sıra mücevher kaplı bir taç, transparan bir eşarp, tüy, kadife furdele, kare şeklinde bir dantel parçası, bir dizi inci, mini saç tokaları, büyük incili tokalar.
  Eğer taşlı bir taca karar verirseniz, sade kristal parçalar yerine çiçeğinizin renginde seçimler yapabilirsiniz. Alnınıza sarkacak şekilde duracak inci taneleri veya topunuzun çevresine tutturulacak küçük bir taç takabilirsiniz. Saçınızın bir tarafına küçük bir taç takıp saçlarınızı diğer omuzunuza doğru taratabilirsiniz.
  Eğer saçiniz açık olacaksa, hareket katmak için parlatıcı sprey kullanabilirsiniz. Öncesinden iyi bir kesim yaptırın. Düğün öncesinde bir kaç gün önce saç bakımı yaptırmayı unutmayın. İyi bir fön görüntüyü tamamlayacaktır.
  Duvaklar şu an hernekadar eski popülaritesini yitirmiş olsada, kesinlikle gelinliği tamamlayan bir unsur. Üzerine isimlerinizi veya düğün tarihinizin yazılı olduğu ya da kenarına boncuk, inci, taşların dikildiği biraz tül kullanabilirsiniz. Öyle upuzun kuyruklu bir duvak takmak zorunda değilsiniz.
  Yeni trend, Jackie Onassis ve Britt Ekland’i anımsatan omuzlara kadar mini bir duvak takmak.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Gelin Saçı Modellleri Gelin Saçı Gelin Saçı Modeli
 3. 2018'in En Trend Gelin Saçı Modelleri - Gelin Başı
 4. 2018 Gelin Saçı Modelleri ve Gelin Başı Trendleri
 5. Gelin Saçı - Gelin Başı - Gelinbaşı
 6. 2018 Gelin Saçı Modelleri Gelin Saçı Modelleri Hakkında - En güzel Gelin Saçı Modelleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş