Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

İbadet nedir , niçin ibadet ediyoruz ? İbadet; Allah ’ı anmak , O’na saygı göstermek ve O’nun bize verdiği sayısız nimetlere karşı şükran borcumuzu yerine
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 9      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İbadet Nedir, Niçin İbadet Ediyoruz

  Sponsorlu Bağlantılar
  İbadet nedir, niçin ibadet ediyoruz ?

  İbadet; Allah’ı anmak, O’na saygı göstermek ve O’nun bize verdiği sayısız nimetlere karşı şükran borcumuzu yerine getirmek için yapılan tutum ve davranışların tümüdür.
  Bizi yoktan var eden ve yaşatan Allah’tır. Yüce Allah, vücudumuzu, gören gözler, işiten kulaklar ve konuşan dil gibi mükemmel organlarla donattı. Diğer canlılardan farklı olarak bize akıl verdi ve varlıklar arasında seçkin kıldı. Bunlardan başka yaşayabilmemiz için teneffüs ettiğimiz havadan, içtiğimiz suya kadar sayısız nimet verdi. Ayrıca bizi yalnız bırakmadı. Peygamberler ve kitaplar göndererek dünya da ve ahirette mutlu olmanın yollarını gösterdi. Bütün bu iyiliklere karşılık Allah bizden kendisini tanımamızı ve O’na şükretmemizi istemektedir. İşte bizi yoktan var eden ve sayısız nimetler veren Allah’ı tanımak ve O’na verdiklerinden dolayı teşekkür edip O’nun rızasını kazanmak için ibadet ediyoruz.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İbadet Nedir Niçin İbadet Ederiz
 3. İbadet Nedir Ve Niçin Yapılır
 4. İbadet Nedir Niçin İbadet Edilir
 5. Niçin İbadet Edilir, Niçin İbadet Ederiz
 6. İbadet Nedir Niçin İbadet Edilir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş