Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada bilezik görmek ne anlama gelir? Rüyada bilezik bulmak ne anlama gelir? Rüyada altın bilezik görmek ne anlama gelir? Erken bir evlilik yapacağınızın habercisidir. Altın

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada bilezik görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada bilezik görmek ne anlama gelir?
  Rüyada bilezik bulmak ne anlama gelir?
  Rüyada altın bilezik görmek ne anlama gelir?
  Erken bir evlilik yapacağınızın habercisidir. Altın bilezik bir miras veya yüklü bir paraya kavuşacağınıza, bilezik çıkarmak arkadaşlarınızla aranızda çıkacak bir soruna, hediye etmek yakınlık kurduğunuz bir kadınla aranızda problemler çıkacağına, gümüş bilezik daha çok para katacağınıza işarettir. Bir kadının bilezik takması rızkın bol olduğuna ve mutlu bir haber alacağınıza işarettir.
  Rüyada bilezik görmek kadin için evlenme, erkek için keder ve sikinti ile yorumlanir. Kirmaniye göre; rüyasinda büyük bir adamin kendisine bir bilezik verdigini görenin, ya kendi veya kardesi bir evlat sahibi olur.
  Kollarında iki altin bilezik oldugunu gören, sikinti ve darlik çeker. Ebu Sait el-Vaize göre; Rüyada kollarinda altin bilezik oldu-gunu görmek, mirasa konacagina ve bir rivayete göre ibadetinin devam edecegine delalet eder. Kollarina altin bilezik taktigini ve bunlarin büyük geldigini gören, keder ve sikintiya düser.
  Bir rivayete göre yalanci adamlarla karsilasir. Kollarinda gümüsten bile-zik gören, zahmetle kazanir.
  Halid el-Isfahana göre; ellerinde gümüsten bir çift bilezik gören sikinti çeker. Fakat bu sikinti altin bilezige göre daha hafiftir.
  Burma bilezik görmek düz bilezikten daha fenadir, içi bos olan dolu olandan hayirlidir. Hangi madenden olursa olsun bilezik ka-dinlar için koca, erkekler için de kadin ile tabir olunur.
  Caferi Sadika göre; rüyada bilezik görmek, bes sekilde yo-rumlanir: Bas olmak, hikmet, hile, keder, evlat ve kardes. Bazi tabircilere göre; rüyada bilezik görmek kedere ve üzüntüye yorumlanir.
  Rüyada koluna bir bilezik taktigini görmek, bir haber alip üzülecegine; kolundaki bilezigi çikarip atmak bu rüyanin aksine yorumlanir. Rüyada koluna altin bilezik takmak, kiymetli bir esyasinin çalinacagina; gümüs bilezik takmak ücret aliyorsa ücretinin veya maasinin kesilecegine; koluna cam bilezik takiyorsa is yerinin degisecegine; bakir bilezik takiyorsa isinden ayrilacagina isarettir.
  Bir bilezik takinmis görmek, sevgilinizin hiçbir zaman sizi terk etmek istemeyecegine isarettir. Baska birini bilezik takmis gör-mek, hos olmayan bir konuda yardiminizi isteyecekler anlamina gelir. Bir bilezik kaybetmek, hiçbir zaman olmayacak bir sey için bos yere üzülmekte oldugunuzu gösterir.
  Bilezik bulmak size miras yoluyla biraz para veya bir miktar arazi kalacagina isarettir. Bir bilezigi sahibine geri verdiginizi görmek, yakinda basinizdan hos bir macera geçecegine delildir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Bilezik Görmek Ne Demek
 3. Rüyada Bilezik Satmak
 4. Rüyada Bilezik Kırılması
 5. rüyada altın bilezik görmek
 6. Altın bilezik ne demek, Altın bilezik anlamı, Altın bilezik nedir, Altın bilezik deyimi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş