Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada boncuk görmek ne anlama gelir? Rüyada yeşil boncuk görmek ne anlama gelir? Rüyada boncuk görmek , yakın çevreden birinin kötü bir olayla karşılaşacağına işarettir.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada boncuk görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada boncuk görmek ne anlama gelir?
  Rüyada yeşil boncuk görmek ne anlama gelir?
  Rüyada boncuk görmek, yakın çevreden birinin kötü bir olayla karşılaşacağına işarettir. Meydana gelmesinden korkulan bir olayın gerçekleşmesinin habercisidir.
  Her çeşit adi boncuk değersiz insanlara, Bol miktarda boncuk haram mala, Güzel boncuk asil kadına, Boncukçu, kadınların ilgilendiği işlerle uğraşan kimseye delalet eder.
  Rüyasında bir yerden boncuk alan genç bir kız aşık olur. Evli kadın içinse eşinden duyacağı tatlı sözlerdir. Erkek için ise bu rüya gizli bir ilişkiye işarettir.
  Yeşil boncuk başarılı olunacağına, sarı olayların planlandığı gibi gitmemesine, mavi boncuk iyi bir habere, pembe birinden yardım istemeye, kırmızı boşa para harcamaya, siyah bir hastalığa anlamındadır.
  Rüyada boncuk görmek, yakın çevreden birinin kötü bir olayla karşılaşacağına işarettir.
  Rüyadaki boncuk bekarlar için aşık olacağı anlamına gelir. Evli kadın için kocasından duyacağı güzel haber, evli erkek için ise gizli ilişki anlamına gelir.
  Boncuk görmek sevinç isaretidir. Rüyasinda renk, renk boncuk dizdigini görmek, hayal kurduguna ve bu haya-lin yakinda hakikat olacagina, boncuktan bir sey isledigini gör-mek, basina garip bir olayin gelecegine isarettir.
  Salimiye göre; rüyada bir boncuk buldugunu gören az mala ve nimete nail olur, yahut bir yolculuk sonunda eline mal geçer.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 3. rüyada boncuk görmenin anlamı dedir
 4. Boncuk Oyası – Boncuk Oyaları! En Güzel Oya Örnekleri
 5. Rüyada Rakam görmek - Rüyada sayı görmek - Rüya tabirleri
 6. Örgüye boncuk işleme örgüde boncuk kullanma
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş