Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada buğday görmek ne anlama gelir? Rüyada ekin görmek ne anlama gelir? Buğday ekmek Allah (c.c.) rızası için iş işlemeye , Onun yolunda savaşmaya ve

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada buğday görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada buğday görmek ne anlama gelir?
  Rüyada ekin görmek ne anlama gelir?
  Buğday ekmek Allah (c.c.) rızası için iş işlemeye, Onun yolunda savaşmaya ve güçlükle beraber hayırlı rızka, Rençberin harmanda buğday karıştırması bolluğa delalet eder.
  Buğday satınalmak berekete ve nesil çokluğuna, Buğday ekilen tarladan arpa bitmesi, kişinin görüündüğünden salih ve iyi olduğuna, Buğdayın yerine yulaf, çavdar vs. bitmesi beklenmedik bir durumun meydana gelmesine, Buğdayın ekildiği tarladan acı ve yenmesi mutad olmayan bir bitkinin çıkması şüpheli mala ve faiz yemeye, Taneleri olgunlaşmış yeşil başak bolluk seneye, sapı üzerinde görülen kuru başak kıtlık seneye, Yeşil başak yemek ibadet etmeye, kurusunu yemek kulluk bilincine ve ibadetlerin hazzına varmaya, Bir yerde toplu buğday başakları görmek haksız kazanılmış dünyalığa, Dökülen başakları toplamak, varlıklı birinden iyilik görmeye, Mevsimsiz ve yeşil buğday hasatı toplu ölümlere, fitne ve kargaşaya, Yeşil başak biçilmesi genç ölümüne, kuru başak biçilmesi yaşlı ölümüne, Buğdayı arpa ile değiştirmek, değerli olanı değersiz olanla değiştirmeye, Buğday pazarını ve burada satıcı ve buğday yığınlarını görmek, buğdaya ihtiyacı olanlar için geçim sıkıntısına, diğerleri için dünyanın devamı için gerekli say ve gayrete, Karıncanın buğday tanelerini bir yerden dışarı çıkardığını görmek, ortak yahut başka birinin malından gizlice zimmetine geçirdiğine, Karıncanın bir yere buğday yığması berketlenen mala, Buğdayın üzerine bevletmek ya da tükürmek nimete nankörlük etmeye delalet eder.
  Rüyada eve buğday alınması, geçim zorluğuna, alınan buğdayın yenilmesi ise, maddi kazanca işarettir. Bazen de bolluk, bereket, zenginliktir.
  Rüyada ekin görmek, bir çok manalara gelir. Bunlarda bazi tabirciler ihtilaf etmislerdir. Umumiyetle kabul edilen ve büyük isabet gösteren tefsirler sunlardir: Rüyada belli bir mahalde cinsi ve nevi malum ve mevsiminde yetismis nebatlar, ekin vesaire görmek, evlada delalet eder.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Buğday Yıkamak
 3. Rüyada Buğday Tanesi Görmek
 4. Rüyada Buğday Yığını Görmek
 5. Rüyada Buğday Tarlası Görmek
 6. Rüyada Buğday Tarlası
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş