Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Deri Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada temiz , pürüzsüz , güzel deri huzur ve ferahlıktır. Kirli deri ise iş ve duygularla ilgili sorunları işaret

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Deri Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Deri Görmek Ne Anlama Gelir?
  Rüyada temiz, pürüzsüz, güzel deri huzur ve ferahlıktır. Kirli deri ise iş ve duygularla ilgili sorunları işaret eder.
  İnsanın deri ve derisi örtüsüne, geride bırakacağı mal ve dünyalığa; güçlüklere sabır göstermeye, metanet ve dayanıklılığa, cesaret ve güce, Hastanın derisinin yüzülmesi vefat etmesine, sağlıklı ise yoksullaşmaya, Cildinin pürüzsüz ve vücudunun sağlam vee şişman olduğunu görmek din ve iman gücüne, Teninin kırmızı olduğunu görmek üzüntüden kurutulmaya, kırmızı-beyaz olması şeref ve itibara, sarı olması hastalığa; Bütün hayvanların derisi mal ve dünyalğa delet eder.
  Rüyada deri görmek, devlet dairesindeki islerinizin yolunda gidecegine delalet eder. Rüyasinda kara kapli alt görmek devlet tarafindan cezalandirilacaginiza isarettir. Beyaz deri görmek nikaha, yesil deri görmek, ölülerinizin duaya ihtiyaci oldugu-na, cildi açik olarak görmek, geleceginin açik olacagina isarettir.
  Bir rivayete göre: Rüyada deri görmek gizlilige isarettir. Rüyasinda bir kitabi derili olarak görmek yapmak istedigi bir isi herkesten sakli tutacagina, cildi açip içindeki yapraklari çevirirse sakliligin bir kismini açiklayacagina delalet eder. Insanin rüyada gördügü deri ve derisi insanin örtüsü ,ölümünden ve saglamdan geri biraktigi maldir. Derisinin yüzüldügünü gören kimse hasta ise ölür. Sihhatli ise fakirlesir ve rezil olur. Ölen kimsenin rüyada cildinin güzel olarak görülmesi, o ölü kimsenin cennet nimetlerine nail olduguna isaret eder. Derisinin kalin veya siyah oldugunun görülmesi ise ölünün azapta olmasina isaret eder.
  Rüyada dersinin siyah oldugunu gören kimsenin dinini terk edenlerin büyüklerinden olduguna isaret eder. Rengin kirmiziligi, cehalet, rütbe ve üzüntüden kurtulustur.
  Bazilari da, rengin kirmiziligi ile beyazligi da olursa, rüya sahibi azizlige ve yücelige isarettir dediler. Rengin sariligi, hastaliktir. Rengi siyah olan kimse rüyada renginin beyaz oldugunu görse, vücutça zayiflar, zillet ve sikintiya düser.
  Yüzünün kizardigini görse, o kimsenin üzüntü ve kederi uzun ve bundan kurtulmasi da uzak olur. Rüyada kitap derilemek hayir ve istikamete isaret eder.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İlkbahara Özel Deri Çeketler, Deri Çektlerde Şık Modeller, İnce Bahar Deri Çeketleri
 3. Deri Koltuklar Nasıl Temizlenir, Deri Koltukların Bakımı, Deri Koltuklarınızı Temizlerken
 4. deri kapı ve pencereler, Farklı renk alternatifleri de sunan deri kapılar ve pencereler, D
 5. rüyada deri görmek ne anlama gelir
 6. Deri Eldivenler Hep Moda, şık Deri Eldiven Modelleri, Bayanların Ellerine özel deri eldive
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş