Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada dalgıç görmek ne anlama gelir? Rüyada dalgıç olmak neye işarettir Rüyada denize dalmak ne anlama gelir? Mesleği dalgıçlık yahut suya yakın yerlerde oturanlar için
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Dalgıç Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar




  Rüyada dalgıç görmek ne anlama gelir?
  Rüyada dalgıç olmak neye işarettir
  Rüyada denize dalmak ne anlama gelir?


  Mesleği dalgıçlık yahut suya yakın yerlerde oturanlar için rızka, kara ikliminde bulunanlar için hırs ve tamaha, Dalgıç, zor ve çetin işlere gözü kapalı giren insana, Dalgıç, öncü imamların ve alimlerin sözlerini kendine prensip edinen, mürşidlerin güzell uygulamalarına uyan ve halkın önderi olan bilginlere de delalet eder.

  Dalgıç bazen işin inceliklerine vakıf olmaya ve zor olanı başarmaya delalet eder. Rüyasında kişi kendisini dalgıç olarak görmüşse, kendisi ile uğraşanlar, güçlükler vardır ve bu koşullar kişiyi zorlamaktadır.

  Rüyada dalgıç görmek mal, mülk olarak yorumlanır. Rüyasinda bir dalgiç elbisesi giyerek denize daldigini gör-mek, büyük bir servete kavusacagina veya bir hükümet adamindan bir hayir gelecegine; eger tüccar ise kazanacagina, hasta ise yakinda iyilesecegine isarettir.

  Üzerinde dalgıç elbisesi oldugu halde sokakta gezdigini veya evinde dolastigini görmek, o yer hal-ki arasinda veya aile içinde sevilen bir kisi olacagina, üzerindeki dalgiç elbisesini çikarip denize öyle girdigini görmek, bulundugu mevkiden daha üst bir yere gelecegine delalet eder.

  Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen dalgıç, devlet baskanidir. inci çikarmak için denize daldigini gören kimse, devlet hizmeüne girer.

  Dalgıcı görmek, mürşidlerin gidisatlarına uyan, muhakkiklerin söyledikleri sözlerin inceliklerine vakif ve halkin önderi olan büyük bir alime isarettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Kel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir - Rüyada Kel Görmek Ne Demek
 3. Dalgıç Resimleri, Dalgıç Fotoğrafları
 4. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 5. Rüya yorumu çiğ görmek, rüyada çiğ düşmesi, rüyada çiğ yemek görmek
 6. Rüyada Rakam görmek - Rüyada sayı görmek - Rüya tabirleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google






 8. Sponsorlu Bağlantılar




  Rüyada Dalgıç Görmek Nasıl Yorumlanır

  Başarılması zor işlere atılacağınıza işaret eder. Gerçek hayatta zoru seçiyorsunuz. Kendinizi dalgıç olarak gördüyseniz, karşınıza kısa zamanda hem iş hayatınızda hem de aile hayatınızda birçok güçlük çıkacak. Bu güçlükleri büyük oranda, birlikte olduğunuz insanlar yaratacak. Gerçek hayatta karşılaştığınız güçlüklerle mücadele ederken, akıllı davranırsanız zorlukları aşarak, huzur ve mal edineceksiniz.



 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş