Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada düğün görmek ne anlama gelir? Rüyada evlenmek ne anlama gelir? Rüyada düğüne gitmek ne anlama gelir? Bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Düğün görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada düğün görmek ne anlama gelir?
  Rüyada evlenmek ne anlama gelir?
  Rüyada düğüne gitmek ne anlama gelir?
  Bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine, Düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder.
  Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir.
  Rüyada düğün görmek mutluluğun işaretidir. Kendinizin evlendiğini gördüyseniz, uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan kötü haberler alacağınız anlamına gelir.
  Kişinin hayatının renkli ve neşeli olacağına, türlü ilginç olaylarla karşılaşacağına işaret eder.
  Rüyasinda çalgisiz ve eglencesiz yapilan bir dü-gün görmek, hayir, bereket, ferah ve sevinçtir, içkili, gürültülü, patirtili bir dügün görmek hayir değildir. Hele dügünde oyun olursa musibete delalet eder.
  Ebu Sait El-Vaize göre: rüyada dügün görmek, dügün sahibi için musibettir. Dügüne davetli olan için, yemek yoksa, nese ve sevinçtir.
  Kirmaniye göre (RA): rüyasinda bir dügünün islerine memur oldugunu gören vefat eder ve cenazesinde akrabalari bu-lunmaz. Bir hastanin evinde dügün oldugunu görmek, o hastanin ölümüne delalet eder. “Çesitli çalgilardan bir kaçinin bulundugu bir dügün görmekten ikrah ederim” diyor Kirmani . Çünkü, dü-günde çalip çagirmak musibet ve hüzünle yorumlanir.
  İbni Kesire göre: dügün görmek cenaze ile tabir olunur. Kendisinin dügününü yaptigini görenin yakinda cenaze töreni yapilir. Oglunu evlendirip dügün yaptigini ve çalgi çaldirdigini gö-ren, oglunun cenaze töreninde bulunur. Bir dügüne davetli olup, orada yemek yedigini gören, ölü için pisirilen yemekten yemis olur. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada bir dügün yemeginde bulunsa veya bizzat kendisi bir dügün yemegi tertiplese, üzüntü ve kederin gitmesine ve halkin kendisine müracaat edecekleri bir rütbe ve makarna isarettir.
  Bazen de dügün yemegi, üzüntü, keder, el veya dille incitmeye isarettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 2018 Sanat Eseri Gibi Düğün Pastaları, Çok Çok Güzel Düğün Pastaları, Dantel Gibi İşl
 3. 2018 Yazlık Düğün Kıyafetleri, düğün, düğün elbiseleri
 4. 2018 Düğün Davetiye Sözleri, Davetiyelere Yazılacak Söz Örnekleri, Düğün Davetiyesi Sözler
 5. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 6. 2018 düğün davetiyeleri, Yaz dügünü için düğün davetiyeler, Düğün davetiyesi modelleri, Ço
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş