Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Demirci Görmek Ne Demektir Rüyada Demirci Görmek Anlamı Rüyada Demirci Görmek Tabiri Bilinmeyen demirci büyük bir sultana , Bilinen demirci güçlü , becerikli ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Demirci Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Demirci Görmek Ne Demektir
  Rüyada Demirci Görmek Anlamı
  Rüyada Demirci Görmek Tabiri

  Bilinmeyen demirci büyük bir sultana, Bilinen demirci güçlü, becerikli, heybetli kimseye, Demirci Azrail Aleyhisselama, Demirciye uğramak bir sıkıntıya düşmeye, Demirci olduğunu görmek güce, mülk sahibi olmaya, Üstü başı kirli ve katran suratlı demirciniin dükkanına girip, onun yanına oturmak azabı gerektirecek işler yapmaya; Demirci ocağını sönük görmek üzüntü ve kedere, akkor halinde görmek rızka delalet eder.
  Önemli bir kişinin desteğini işaret eder.
  Rüyada demirci oldugunu gören, halkin dünya islerinde ondan faydalandigini görmekle memnun olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen demirci, kuvveti ve mahareti nisbetinde, heybetli bir kimsedir. Demirci Azrail (A.S.) dir. Demir onun kuvveti ve siddetidir. Demircinin demirden istedigi seyi almasi, büyük bir mülke sahip olmasidir. Bundan dolayi rüyada demirci oldugunu ve demirin elinde mum gibi yumusadigini ve ondan istedigi Aleti yaptigini gören kimse mülke ehilse mülke nail olur. Demiri görmek, ser ve siddetlere ve tasarruftan men olmaya, bazen de güç ve müskül seyi kolaylastirmaya isarettir. Eger demirin dumanindan yahut kivilcimindan ona bir sey dokunup gözüne veya elbisesine bir zarar gelirse o kimsenin hali müskül olur. Demirci, asçi, ekmekçi, bakirci v.s. gibi geçimini atesten alan kimselere de isarettir. Bir kimse bir demircinin özellikle elbiseleri ve yüzü siyah olursa yanina girdigini ve oturdugunu görse o kimse hasta veya ölü ise cehennem atesine girer yahut o kimse hapse atilir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Demirci Dükkanı Görmek
 3. Rüyada Demirci Örsü Görmek
 4. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 5. Sıcak Demirci Mesleği ve Özellikleri, Sıcak Demirci Mesleği hakkında bilgi
 6. Rüyada Rakam görmek - Rüyada sayı görmek - Rüya tabirleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş