Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Ayak Parmağı Görmenin Manası Rüyada Ayak Parmağı Görmek Ne Anlama Geliyor Rüyada Ayak Parmağı Görmenin Anlamı Nedir? Rüyasında parmak gören bir kimsenin , oğlu

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Ayak Parmağı Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Ayak Parmağı Görmenin Manası
  Rüyada Ayak Parmağı Görmek Ne Anlama Geliyor
  Rüyada Ayak Parmağı Görmenin Anlamı Nedir?

  Rüyasında parmak gören bir kimsenin, oğlu olacağına parmağı yanan bir kimse ise, günah ve suç işleyeceğine; parmaklarını germek, servete erişeceğine işarettir.
  Rüyada parmak görenin, oğlu olacağına; parmağın yanması ise, günah ve suç işleyeceğine yorumlanır.
  Yıpranmış veya sıyrıklarla dolu parmaklar, üzüntü ve acının işaretidir. Güzel parmaklar, aşk hayatınızın düzene gireceği anlamına gelir.
  Parmakların biçimi güzel ise işler yolunda gider. Ayrıca her parmağın bir anlamı vardır.
  Rüyada parmak görmek; kazanç bolluğuna vr erkek çocuğa, parmaklarını bitişmiş olarak görmek; düğün yapılacağına, orta parmağını uzun görmek; işinden büyük bir yarar sağlayacağına, parmaklarını yanmış görmek; günah işleyeceğine, parmaklarının sayısını fazla görmek; iyi bahta ve servete, parmaklarının incelip uzadığını görmek; işindeki yeteneklerinin artacağına, sağ elin parmaklarını sol elin parmaklarından daha uzun görmek; akrabalarına ve dostlarına iyilik yapacağına, parmaklarını kısa kollarını uzun görmek; cesareti sayesinde nam sahibi olacağına, sağ elin parmaklarını kuru görmek; güçsüzlere zalimlik edeceğine, sol elin parmaklarını kuru görmek; bir akrabasının vefat edeceğine, parmaklarının ağrıdığını görmek; işlerinin bozulacağına, birini parmaklarını ısırırken görmek; ısıran adamın işlerinize zararı dokunacağına, ayak parmaklarını görmek; işinde sabrettiği taktirde çok kazanacağına, parmaklarından birini yok görmek; gelirinin azalacağına,kendini parmaklarını yalarken görmek; kısmet ve kazancın azlığına işarettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Ayak Görmek ne demek
 3. Rüyada Ayak Tırnağı Görmek
 4. Rüyada Ayak Yarası Görmek
 5. Ayak,Rüyada Ayak Görmek Nedir?
 6. Rüyada Ayak Bileziği Görmek
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş