Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

rüyada balık temizlendiğini görmek , rüyada balık temizlemek ne anlama gelir Rüyada balık görmek genel olarak mal ve ganimete delâlet eder. Küçük balık görmek üzüntü

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Balık Temizlemek

  Sponsorlu Bağlantılar
  rüyada balık temizlendiğini görmek,
  rüyada balık temizlemek ne anlama gelir

  Rüyada balık görmek genel olarak mal ve ganimete delâlet eder. Küçük balık görmek üzüntü ve kederle tabir olunur.Balık daima kısmet sayılır. Canlı balık görmek, aşkta ve işte şansının açıldığı anlamındadır. Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir haber duyacağına, balık sürüsü görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir. Balık tuttuğunu gören kimsenin eline toplu para geçer. Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir.
  Balık rüyaları daima kısmet sayılır. Rüyasında balık tutan kişi toplu para alır.Bir kimsenin rüyasında balık pişirdiğini görmesi; o kimsenin rızık elde edeceği ve kazanç sağlayacağı ile yorumlanır. Rüyada havuzda balık görülmesi; hem iş yönünden ve hem de davranış yönünden kötü bir kimseye işaret eder.
  Rüyanızda tuzlu balık pişirdiğinizi görmeniz; yolculuğa çıkacağınıza, bir kadının ağzından balık çıktığını görmeniz; o kadının kız çocuğu doğuracağına, rüyanızda karada balık avladığınızı görmeniz; kötülük yapacağınıza yorumlanır.
  Rüyada balik görmek, gördügü baligin sayisi belli ise kadina, belli degilse, yagma edilmis mala delalet eder.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Tuvalet Temizlemek Ne Anlama Gelir
 3. rüyada balık görmek, rüyada balık görmek ne anlama gelir
 4. Rüyada Çamur Temizlemek
 5. Rüyada Bit Temizlemek
 6. Rüyada Banyo Temizlemek
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş