Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Ağıl , Rüyada Ağıl nedir , Rüyada Ağıl Görmenin anlamı , Rüyada k oyun Ağılı Görmek , Rüyada keçi Ağılı Görmek Rüyada k oyun

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Ağıl görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Ağıl,Rüyada Ağıl nedir,Rüyada Ağıl Görmenin anlamı,Rüyada koyun Ağılı Görmek,Rüyada keçi Ağılı Görmek
  Rüyada koyunlara mahsus ağıl görmek, memur ise, terfi etmeye işaret, evli kadın ise, efendisi ile arasının çok iyi olacağına; rüyayı gören bakire kız ise, kendisine yakında hayırlı bir kısmet çıkacağına delâlet eder.
  Koyun, keçi, kuzu ve oğlak gibi hayvanları topluca bir yerde görmek nimet, mal, ganimet , sevinç ve güzel geçimle; Ağıl görmek işleri idare etmeye yahut bir memuriyete tayin edilmeye de delalet eder.
  Rüyada agil görmek bolluk ve bereketle yorumlanir. Rüyasinda sürülerini agila götürdügünü görmek, kazancinin helal olduguna ve bunlardan Aile halkinin faydalandigina delalet eder. Sürüyü agildan çikarmak, o yil hasadin bol ve bereketli olacagina delalet eder.
  Bir baska rivayete göre de; Rüyada görülen koyun ve keçi agili, riziklara ticaret ve menfaate isaret eder. Bazen de rüya mahzen ve kasabada mali muhafazaya, Bazen de rüya sahibinin ailesini, hizmetçisinin topladigi evine yahut ticaret kasdettigi sokagina ya da hayir ve menfaat umdugu tarlasina isaret eder.
  Rüyada agil görmek, rüya sahibinin mesleginde terfi etmesiyle yorumlanir. Böyle bir rüya gören kadinlarin da esleriyle olan iliskilerinin düzelmesine, genç kizlarin ise muratlarina ermesine isaret eder.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ağıl, Ağıl nedir, Ağıl nedemektir, Ağıl ne anlama gelir
 3. ÂDİL, ÂDİL Nedir
 4. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 5. Rüya yorumu çiğ görmek, rüyada çiğ düşmesi, rüyada çiğ yemek görmek
 6. ÂDİL Nedir ve Ne Anlama Gelir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş