Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Damga ve Damga Pulu Görmek Ne Demektir Rüyada Damga Görmek Rüyada Nişan Ne Demektir Rüyada madalya türü nişanı görmek yahut bunu göğsüne takınmak makam

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Damga ve Damga Pulu Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Damga ve Damga Pulu Görmek Ne Demektir
  Rüyada Damga Görmek
  Rüyada Nişan Ne Demektir

  Rüyada madalya türü nişanı görmek yahut bunu göğsüne takınmak makam ve mevkiye, şeref ve itibara; Bir hayvanda yahut başka bir şeyde bir nişan (belirti, alametĞi farika) görmek, görülen şeyde meydana gelecek belirgin bir değişikliğe, Bedeninde bir nişan görmek görünen yerde ise bir ayıbın ortaya çıkmasına, elbise Altına geliyorsa hayır ve iyilikle anılacak işler yapmaya; Biriyle nişanlardığını görmek düzenli hayata, kendini işine ve mesleğine vermeye, Nişan merasimi sevinç ve sürura, refah ve mutluluğa delalet eder.
  Rüyasında nişan töreninde bulunan kimse yeni şeyler öğrenecek ve yeni kimselerle tanışacaktır.
  Rüyasında bir nişan töreninde bulunan kimse yeni şeyler öğrenecek, yeni kimselerle tanışacaktır. Rüyasında nişanlandığını gören kimse de beklediği gibi fırsat bulacaktır.
  Rüyasında bir nişan töreninde bulunan kimse yeni şeyler öğrenecek, yeni kimselerle tanışacaktır. Rüyasında nişanlandığını gören kimse de beklediği gibi fırsat bulacaktır.
  Rüyada damga görmek söh retle yorumlanir. Rüyasinda bir kagida damga pulu yapistirip imzaladigini görmek, yaptigi bir is yüzünden halk arasinda tanindigina; bir kagidi mühürle damgaladigini görmek, büyük bir is için biriyle bir anlasma yaptigina; bir bayiden bir çok damga pulu satin aldigini görmek, büyük bir isi basaracagina veya bir yolculuga çikacagina; baska birinin kendi uzattigi kagidi damgaladigini gör mek, o kisi ile arasinda bir anlasma olacagina; elindeki bir aletle bazi hayvanlara kizgin damgalar yapip onlari isaretledigini gör mek, mal ve mülk sahibi olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada damga pulu görmek söhrete isarettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Kışa damga vuracak oje trendleri
 3. Rüyada Damga Görmek
 4. 2018 ilkbahar ve yazı için hazırladığı erkek koleksiyonu renkleriyle piyasaya damga vuraca
 5. Hakan Altun Damga Şarkı Sözleri
 6. Son 50 yıla damga vuran fotoğraflar
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş