Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Şiş Gözler Nasıl İner Göz Şişliği Nasıl İner - gözde şişlik nasıl iner - gözde şişlik nasıl tedavi edilir Gözaltı torbalarının şiş görünmesinin birçok nedeni

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Şiş Gözler Nasıl İner

  Sponsorlu Bağlantılar
  Şiş Gözler Nasıl İner

  Göz Şişliği Nasıl İner - gözde şişlik nasıl iner - gözde şişlik nasıl tedavi edilir  Gözaltı torbalarının şiş görünmesinin birçok nedeni olabilir. Nedenleri doğru belirlenip uygun tedavi edildiği takdirde sorun çözülür.
  Gözü besleyen kanalların yavaş akması sonucu gözlerde şişlik oluşabilir. Sürülecek bir solüsyon ile ilgili kanalların daha iyi akışı sağlanabilir. Derin nefes alma, masaj ve egzersiz de size yardımcı olur. 10 kez derin nefes alın, 10 kez gözlerinizi altından ve üstünden kukla oynatır gibi çekin. 10 dakika içinde en iyi kremden daha etkili olduğunu göreceksiniz.
  Eğer düz bir zeminde veya yüz aşağı yatarak uyuduysanız, sıvı gözlerinizde birikmiş olabilir. Şekerleme yaparken başınızın dik olmasına dikkat edin.
  Her yemekte tuzluk kullanıyor musunuz? O halde bu da gözlerinizin şişmesine neden olabilir. Tuzu ve diğer sodyum içeren yiyecekleri azaltın. Sushinizi yerken soya sosuna batırmak da aşırı sodyum almanıza neden olabilir.
  Aşırı su içmek de diğer önemli bir nedendir. Aşırı alınan su sistem tarafından dışarı atılmaya çalışılır. Bu nedenle ne kadar su içtiğinizi akılda tutmaya çalışın.
  Gözlerdeki şişlik kızarmış gözlerle ilişkilendirilebilir. Her iki sorunda yanmayı önleyici salatalalık veya papatya gibi malzemelerle giderilebilir. Göz kapaklarınızın üzerine papatya çayı veya kahve poşeti de koyabilirsiniz. 4 dakikada şiş gözler ve kızarıklık sorununuz giderilecektir.
  Şiş gözler yaşınızla da ilişkili olabilir, bu nedenle profesyonel tedavi uygulanması gerekebilir. Şişlik yağla ilgiliyse cerrahi müdahale gerekebilir. Bu tip şikayetleriniz varsa doktorunuzla konuşmalısınız.
  Son olarak da, gözaltı şişlikleri için hemoroid kremi kullanmanın faydalı olup olmayacağı merak ediliyor. Bu tür kremleri tercih ediyorsanız dikkatli olmalısınız. Denemek istiyorsanız, alerjik reaksiyonlar ile göz çevresinin çok hassas bir cilde sahip olduğunu gözönünde bulundurmalısınız. Özellikle düğün günü kesinlikle kullanmayın, gözaltı şişliğinizi tercih eder duruma düşebilirsiniz.

  Aktardan temin edilebilecek bir miktar kurutulmus papatya (dogadan tazeside temin edilebilir, daha etkilidir... ) bir tencerede bir miktar su ile haslanir. Bir elek yardimiyla posasi süzülür. Bize lazim olan suyu oldugu icin, posayi atabilirsinizde. Papatyanin suyu iliyana kadar bekletilir. El yakmicak sicakliga eristiginde iki adet pamuk parcasi yardimiyla iki gözede 15 dakika kompres yapilir. Bu islem abartmamak kaydiyla herzaman yapilabilir bir yan etkisi yoktur fakat alerjik bir durum görülürse derhal birakilmalidir. Cünkü her madde her cilde iyi gelmeyebiliyor. Bu islem gözdeki sismelere, morluklara, halkalara ve bilhassa yorgunluga cok iyi gelir. Gayet masrafsiz ve kolay bir islemdir

  ALINTIDIR..

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Burun Şişliği Nasıl İner
 3. Tarih Değiştirme Çizgisi Neden Çok Zikzaklı İner
 4. Mayoz Bölünmede Kromozom Sayısı Neden Yarıya İner
 5. Gözler neden kanlanır?
 6. Ece Üner - Ece Üner Resimleri - Resimlerle Ece Üner
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş