Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook şifreniz tehlike altında Facebook 'un yanlışlıkla kullanıcılarının profilleri , fotoğrafları , konuşmaları ve diğer özel verilerini reklam şirketlerinin erişimine açtığı bildirildi. Kullanıcıların şifrelerini değiştirmeleri

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Facebook şifreniz tehlike altında

  Sponsorlu Bağlantılar
  Facebook şifreniz tehlike altında

  Facebook'un yanlışlıkla kullanıcılarının profilleri, fotoğrafları, konuşmaları ve diğer özel verilerini reklam şirketlerinin erişimine açtığı bildirildi. Kullanıcıların şifrelerini değiştirmeleri tavsiye edildi.
  Bilişim güvenlik şirketi Symantec'ten yapılan açıklamada, bazı Facebook uygulamalarının güvenlik konusunda anahtar sözcüklerin sızmasına neden olarak, sosyalleşme sitesinde profillere veya mesajların okunmasına erişim imkanı verdiği belirtildi.

  Symantec'ten Nishant Doshi, uygulamaların ifşa ettiği anahtar sözcüklerin aralarında reklamcıların da bulunduğu üçüncü taraflara, Facebook profilleri üzerinden kişisel bilgileri elde etme ve mesaj gönderme imkanı tanıdığını belirterek, "Neyse ki bu üçüncü taraflar bu bilgilere erişim kapasitelerinin farkında değiller. Facebook'u durumdan haberdar ettik, sorunu çözmek için önlem aldılar" dedi.

  Her gün oyun gibi 20 milyon civarında Facebook uygulamasının yüklendiğini kaydeden Symantec yetkilisi, geçen ay 100 bin uygulamanın Facebook kullanıcılarıyla ilgili anahtar sözcükleri dışarıya sızdırdığının tahmin edildiğini belirtti.

  Nishant Doshi, Facebook kullanıcılarına soruna yol açan anahtar sözcükleri geçersiz kılacak şifrenin değiştirilmesi tavsiyesinde bulundu.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Günümüzde Tehlike Altında Olan Bitki Türleri Nelerdir
 3. Günümüzde Tehlike Altında Olan Bitki Türleri Var Mıdır
 4. Günümüzde tehlike altında olan bitki türleri
 5. Altında kalmamak ne demek, Altında kalmamak anlamı, Altında kalmamak nedir, Altında kalmam
 6. facebook hata veriyor ne yapmalıyım, facebook hatası, facebooka giremiyorum, faceye girilm
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş