Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Anne ler Günüyle ilgili Gözel Sözler ve Sloganlar Anne ciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severimseni çook severim... Benım
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Anneler Günü ile ilgili Gözel Sözler ve Sloganlar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Anneler Günüyle ilgili Gözel Sözler ve Sloganlar

  Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severimseni çook severim...

  Benım ıcın herseye katlanan her zaman yanımda olan degerı bıcılemeyen dunyanın en guzel annesıne … anneler gunun kutlu olsun.

  Anne senı sevıyorum…belkı sevgımı her zaman gosteremıyor olabılırım ama sen bunu daıma bılıyorsun…anneler gunun kutlu olsun.

  Kelımelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgıyı tarıf et desen bana herhalde sadece "anne" derdım..anneler gunun kutlu olsun..

  Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum anne. Cunku aslında senın kucuk bır kopyanım. Umarım senın kadar sevgı dolu olurum...

  Meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs. Sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyor...anneler gunun kutlu olsun...

  Eger bana gozlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın senı ne kadar sevdıgımı cok ıyı anlardın...anneler gunun kutlu olsun...

  Bır gunumde degıl her gunumdesın. Her gun her sanıye benımlesın. Her zaman bana destek oldun. Sen benım ıcın cok ozelsın. Anneler gunun kutlu olsun...

  Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum. Dogru yolu buldum.senı sevıyorum anne.

  Bu dunyadakı en guvenlı sıgınagım senın kucagın.benım annem olman bu dunyadakı en buyuk sansım. Senı sevıyorum annem...

  Benım ıcın herseye katlanan her zaman yanımda olan degerı bıcılemeyen dunyanın en guzel annesıne anneler gunun kutlu olsun..

  Kelımelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgıyı tarıf et desen bana herhalde sadece "anne" derdım..anneler gunun kutlu olsun.

  Bır gunumde degıl her gunumdesın. Her gun her sanıye benımlesın. Her zaman bana destek oldun. Sen benım ıcın cok ozelsın. Anneler gunun kutlu olsun.

  Eger bana gozlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın senı ne kadar sevdıgımı cok ıyı anlardın...anneler gunun kutlu olsun.

  Annecıgım bır gunumde degıl her gunumdesın. Annem olman dunyadakı en buyuk sansımıyıkı varsın.senı cok sevıyorum annem.

  Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum. Dogru yolu buldum.senı sevıyorum anne.

  Sevgılı annecıgım bırgun umarım bana gosterdıgın sevgı ve sabrı sana gosterebılme sansım olur…anneler gunun kutlu olsun.

  Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum anne. Cunku aslında senın kucuk bır kopyanım. Umarım senın kadar sevgı dolu olurum.

  Meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs. Sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyor...anneler gunun kutlu olsun.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Anneler Günü ile ilgili güzel sözler
 3. Anneler Günü ile ilgili güzel sözler, Anneler Günü Anlamlı Sözler
 4. Anneler Günü İle İlgili Sloganlar
 5. Anneler Günü ile ilgili Sözler - Anneler Günü Özlü Sözler - Anneler Günüyle ile Özdeyişler
 6. Anneler Günü güzel yazı, Anneler Günü ile ilgili Yazılar , Anneler Günü Hakkında Yazı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş