Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kaşlar Nasıl Kesilir Evde Kaşlar Nasıl Kesilmeli Yüzün şekil alması ve ifadesinin belirlenmesinde en önemli detay , hiç kuşkusuz kaşlardır. Kaşların nasıl alınması gerektiği kadar

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kaşlar Nasıl Kesilir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kaşlar Nasıl Kesilir

  Evde Kaşlar Nasıl Kesilmeli

  Yüzün şekil alması ve ifadesinin belirlenmesinde en önemli detay, hiç kuşkusuz kaşlardır. Kaşların nasıl alınması gerektiği kadar önemli diğer bir durum da kaşların nasıl kesilmesi gerektiği konusudur. Kaş makası ile yapacağınız kaş kesme işleminde, iki kaşınızın da aynı ölçüde kesilmesine özen gösterin.

  Kaş uzadığı zaman, dağınık ve hoş olmayan bir görünüme neden olur. Kaşın başlangıç noktasındaki uzun tüyleri, kaş makası ile orantılayarak hafifçe kesin. Aynı işlemi diğer kaşınızın başlangıç noktası için de uygulayın. Orantı, oldukça önemli. Her iki kaşın da orantılı bir şekilde kesilmesi gerekir. Bu nedenle, ufak ufak kesin ve iki kaşınızı da aynada kontrol edin.

  Daha fazla kesilmesi gerektiğini düşünüyorsanız, aynı işlemi tekrar uygulayın. Böylece kaşlarınızda oluşabilecek orantısız ve dağınık görünümü de engellemiş olacaksınız. Kaş alma ve kesme işlemleri için, kaşlarınız için kalıplardan da kullanabilirsiniz. Bu kalıplar sayesinde, kaşlarınızı fazla almak ya da fazla kesmek gibi risklere de girmemiş olursunuz. Bu kalıplar oldukça ekonomiktir ve hemen her kozmetikçide bulabilirsiniz.

  Forumlord

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kaşlar Nasıl İnceltilir
 3. Kaşlar Nasıl Kalkar
 4. Kaşlar Nasıl Uzar
 5. Kaşlar Nasıl Koyulaşır
 6. Düzgün görünümlü kaşlar, Kaşlarınızın Düzgün Görünmesi İçin, Düzgün Alımlı Kaşlar, Yay Gib
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş