Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Seksi çoraplar ile göz alıcı ayaklar Çorapta yaş eskisi kadar önemli değil. Tabii , öğrenciler , genç kızlar soket ve kısa çorapları , desenli ve

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Seksi çoraplar ile göz alıcı ayaklar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Seksi çoraplar ile göz alıcı ayaklar

  Çorapta yaş eskisi kadar önemli değil. Tabii, öğrenciler, genç kızlar soket ve kısa çorapları, desenli ve bol renkli tipleri, çalışan kadınlar da külotlu ve klasik renklerdeki (siyah-ten-füme-lacivert) çorapları tercih ediyor.
  Çorap, giyimin en önemli aksesuarlarından biri. Kadın güzelliğinin de önemli bir parçası. Çünkü, ufak tefek kusurları örterek bacaklara daha estetik bir görünüm sağlıyor.
  Bir başka eğilim de, aslında yıllardan beri var olan fileli çoraptaki atak. Klasik boya cesaret edemeyenler, her boyda fileli çorap bulabiliyor. Hatta iki renkli fileli çorap bile var.
  Renklere gelince, aslında bu alanda hiçbir kısıtlama yok. Aklınıza gelebilen bütün renkler var. Tabii siyah, yine birinci sırada. Ama acı kahve, haki, kırmızı, mürdüm rengi önde gidiyor. Gece hayatı için simli çoraplar, kırmızı ve bordo ağırlıklı renkler göze çarpıyor. Kemik renk gelinliklerin sayısı artınca, beyaz ve kemik rengi gelinlik çorapları da ilgi görüyor.
  Çorap endüstrisindeki çeşitlilik, bunlarla bitmiyor. Son yıllarda piyasaya giren birkaç yeniliği sayalım:

  Düşük belli çorap: Son dönemin modası olan düşük bel etek ve pantolonlar için özel olarak üretiliyor.

  Silikonlu çorap: Külotlu çorabın icadı (1960'lar) kadınlara büyük bir rahatlık sağlamıştı ama, jartiyerli çorabın estetiği ve erotizmi bu çorapta kayboluyordu. Silikonun icadıyla, jartiyere gerek kalmadan külotsuz çorap yaygınlaştı. Baldırlarda çorabın bittiği yerde silikonlu ve dantelli bölüm, çorabın bacakta sabitlenip, sarkmamasını sağlıyor.

  Jartiyerli çoraba benzeyen külotlu çorap: Yine estetik nedenlerle son yıllarda külotlu çorapların da bel ve baldır bölümü dantellerle süsleniyor.

  Korseli çorap: Karın ve basen bölgesini toplayarak vücuda ince bir görünüm kazandırıyor.

  Masaj yapan çorap: Yorgunluk giderici bu çorap türünde (Penti'nin ürünü Re-Life ya da Müjde Lüks Relax gibi) baldırdan bileğe ortalama basınç alçak tutuluyor. Giyene rahatlık sağlıyor, hareketle birlikte hafif bir masaj etkisi yaratıyor. Ayrıca ayak tabanına masaj yapan çoraplar da var.

  Parmaklı çorap: Yeni ithal edilen bu çorabı, Okan Bayülgen Zaga programında tanıttı diyebiliriz. Bayülgen'e de çorabını İstiklal Caddesi'nde 4 şubesi bulunan Şirin İç Giyim göndermiş. Parmaklı çoraplar Hollanda'dan geliyor. Parmaklar birbirine değmediğinden ayak mantarını önlüyor. Pamuklu çorapların her rengi mevcut. Uniseks ve tek beden olarak satılıyor. 36-42 numara arası esneyebiliyor. Daha çok 18-25 yaş arası gençlerin espri olsun diye satın aldığı çoraplar 5 milyon 500 lira.

  Kadın çorabı nerelerde kullanıldı:

  Yastık, oyuncak hayvan ve bebeklerin doldurulmasında
  Banyoda ve duşta bere olarak
  Yatmayan saçların yatırılmasında
  Ayakkabı cilasının sürülmesinde araç olarak
  Arıların ilgisini çeken üzüm ve çilek gibi meyveleri sararak korunmasında
  Saçları uzun olanların at kuyruğu yapmasında
  Fotoğrafçılıkta yumuşak filtre olarak
  Atların kuyruklarının bağlanmasında
  Alçılı kırık kollarda askı olarak
  Otomobillerde emniyet kemeri olarak
  Karda ayakkabıya sarılarak düşmeyi engellemek için (son karlarda cep telefonunu korumak için çoraba sarmamız gerektiği bile söylendi)
  İntihar aracı olarak
  Banka soygunlarında maske olarak
  Eskisi ip haline getirilip örülerek paspas olarak

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kırk ayaklar ne yerler
 3. Kadını Seksi Gösteren Kıyafetler
 4. Çocuklarınıza hediyelik renkli çoraplar, Çok amaçlı kullanılabilecek örgü çoraplar
 5. Şirin örgü çoraplar
 6. Kirli Kokan çoraplar
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş