Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Ciltteki siyah noktalar , siyah noktalaraçözüm , siyah noktalara bitkisel çözüm Kim sever ki siyah noktaları? Neden cildimizde siyah nokta oluşur? İşte uzman önerileri... En

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ciltteki siyah noktalar, siyah noktalara çözüm ,siyah noktalara bitkisel çözüm

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ciltteki siyah noktalar, siyah noktalaraçözüm ,siyah noktalara bitkisel çözüm
  Kim sever ki siyah noktaları? Neden cildimizde siyah nokta oluşur? İşte uzman önerileri...
  En başta ya günlük temizliğimizde bir yetersizlik var ya da temizlediğimiz cildi temiz tutamıyoruz. Mutlaka cildimizi günde iki defa temizlemeliyiz ve temizlerken sadece su ile yıkamak ya da duştaki yıkanma cildimizin yağını arındırmaz.
  Eğer hiç makyaj yapmıyorsak cildinize uygun bir yıkama jeli sabah akşam yeterli. Ama makyaj varsa ilk önce temizleme sütü ile silip sonra yıkamalıyız. Günlük temizliğimiz tamam. Ne kadar iyi temizleseniz de siz günlük dış etkenlerin yarattığı kiri temizlediniz. Ama yaşayan bir cildiniz var ve yenileniyor, düzenli olarak en üst tabakaya ölü deri birikiyor.

  Hassas cildimize kese yapamayacağımıza göre, bu işi derinlemesine yapan peeling var. Ve bunların tamamlayıcısı maskeler. ilk adım ölü deriyi temizliyor, yani siyah noktanın üstü sadece siyahlığı gidiyor.
  Maskeler ise açılan gözeneğin içini temizleyecek ve sıkılaştıracak. Şimdi tertemiz bir cildiniz var, günlük kullandığınız cildinize uygun bir nemlendirici veya bakım kreminiz cildinizi dengeye getiriyorsa, yağlandırmıyorsa yeni bir siyah nokta oluşmayacak demektir. Ve son olarak bu cildi temiz tutmak için dışarı çıkacağımız zamanlarda hafifte olsa bir ten makyajı yapmalıyız.

  Nasıl ki soğuktan korunmak için dışarı çıkarken üstümüze bir manto giyiyorsak, cildimizi de hem temiz tutmak, hem de korumak için mutlaka, mutlaka... Leke ise kesinlikle sizle yani sıkmanızla alakalı, profesyonel bir el, hijyen bir ortamda hiç cildi zedelemeden buharla gevşemiş ciltten siyah noktayı çıkarır. Baskı cildin alt katmanında hücreleri zedeler, hele bir de kan gelirse yandınız, kesin leke kalacaktır. Unutmayalım kan farklı bir damarda, yağ farklı bir gözenekte, düşünsenize nasıl bir baskı uyguluyorsunuz ki alt katmandaki kan damarını delip yüzeye çekiyorsunuz. Lütfen siyah noktalarınızı ya da sivilcelerinizi siz sıkmayın, maskelerle bizler halledelim.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Siyah Noktalara Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer
 3. Siyah noktalar neden olur - siyah noktaların sebebleri nelerdir - siyah noktaların tedavis
 4. 2018-2018 Siyah Renk Ev Dekor Örnekleri, Siyahın Müthiş Çekiciliği Ev Dekorunda, Siyah İnc
 5. Siyah Noktalara Doğal Yolla Veda Edin -Siyah Noktalardan Kurtulmak
 6. Yüz maskeleri ile cilt bakımı - siyah noktalrdan nasıl kurtuluruz - siyah noktalar nasıl g
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş