Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Mayo ve Bikini Seçerken , mayo seçiminde nelere dikkat etmeli Yaz yaklaşırken giyeceğiniz mayo ve bikinileri nasıl seçeceğinizi , hangi renk ve modellerin size daha

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Mayo ve Bikini Seçerken, mayo seçiminde nelere dikkat etmeli

  Sponsorlu Bağlantılar
  Mayo ve Bikini Seçerken, mayo seçiminde nelere dikkat etmeli  Yaz yaklaşırken giyeceğiniz mayo ve bikinileri nasıl seçeceğinizi, hangi renk ve modellerin size daha çok yakışacağını, kışın alınan kiloları mayolara sığıp sığmayacağı yavaş yavaş düşünmeye başladık. Düşünmeyin ve önerilerimize kulak verin.
  Kaç beden: Bikini ve mayolardaki bedenlerin, giysilerdeki bedenlerle kesinlikle aynı olmadığını unutmayın. Bedeninin 38 olduğunu sanıp, 40 beden bikini almak zorunda kalan tek kişi, emin olun ki siz değilsiniz. Tüm bikinilerin küçük dizayn edildiği aklınızdan hiç çıkmasın.
  Yukarı çekin: Mayonuzu mümkün olduğu kadar yukarı çekin. Göğüs kısmınız sütyen yerinde, göbek kısmınız da olması gerekenden daha yüksekte olduğu takdirde daha diri, düzgün ve ince bir görüntü odaya çıkacaktır.
  Poponuz büyükse: Kendinize büyük gelen bir bikiniyle fazlalıklarınızı kapatabileceğinizi düşünüyorsanız, yayılıyorsunuz. Böyle bir bikini sadece, saklamanız gereken bir şeyler olduğuna dikkat çeker ancak. Küçük ve kalça kısmı yüksek bir bikini tercih etmelisiniz./
  Göğsünüzü küçültebilirsiniz: Boyun kısmı yüksek bir mayo veya bikini göğsünüzü kolaylıkla küçük gösterir. Bunun yanında, sütyen özelliğindeki destekleyici bantlar ve sırtta çapraz birleşen askılar da imdadınıza yetişebilir.
  Uzun ve ince görünmek için: Çok ufak hilelerle bunu başarabilirsiniz. Boyun kısmı yüzücü mayosu şeklinde, bacak kısmı da oyuk olan bikiniler vücudunuzun daha güzel görünmesini sağlar. Atletik mayolar, pratik ve rahat olmalarına karşın, bacak kısmı oyuk olmadığı için, bacaklarınızı kısa gösterir.
  Renklenin: Koyu renklerin ince gösterdiğini, açık renklerin ise, kullanıldığı bölgeyi öne çıkardığını artık hepimiz biliyoruz. Bunun yanında, parlak tonların ilgi çektiğini de unutmamak gerekir. Örneğin, parlak sarı hem kendinizi mutlu hissetmeniz', hem de dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayabilir.
  Vücudunuzun alt kısmı kalınsa- Kare yakalar: Vücudunuzun alt kısmı üste oranla daha kalınsa, kare yakalı ve geniş askılı modelleri tercih etmelisiniz. Bu tarz bikiniler daha orantılı bir görüntüye sahip olmanızı sağlar ve çekiciliğinizi inanılmaz derecede artırır.
  Rahatsız olmayın: Küçük bir bikini çok daha seksi görünmenizi sağlasa da, kendinizi rahatsız hissetmenize neden oluyorsa, kapalı modelleri seçin. Unutmayın ki: her şeyden önce, içinde rahat ve huzurlu olabileceğiniz bir bikini, kesinlikle daha seksi tavırlar sergilemenize olanak tanır.
  Anahtar kelimeler: mayo seçimi, mayo seçiminde nelere dikkat etmeli

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Rio de Janeiro Moda Haftası Mayo, Mayo Bikini Modelleri, Moda Haftasında Sergilenen M
 3. Mayo Bikini Modelleri, Plaj Güzellikleri, Son Moda Plaj Kıyafetleri Zeki Triko Bikini ve M
 4. Peruk seçiminde nelere dikkat etmeli
 5. Hamileler İçin Mayo Bikini Modelleri, Hamile Bikini Modelleri, Hamile Mayo Modelleri,
 6. 2018 Çocuk Mayo Modelleri, Çocuk Mayo Bikini Modelleri, Çocuklara Özel Şeker Mayo Ve Bikin
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş